B divizionas
Naujienos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Statistika
A divizionas
B divizionas
Baltijos lyga
Lentelės
A divizionas
B divizionas
Baltijos lyga
Media
Foto
Video galerijos
Kontaktai
Kita
Žaidėjos
Komandos
Formatas
Nuostatai
Privatumo politika
LMKL
Akvilės lyga
Moterų LKL A divizionas
Pagrindinis
Naujienos
Lentelės
Tvarkaraštis
Statistika
Rodyti
Lyderiai: Žaidėjai
Lyderiai: Komandos
Rekordai: Žaidėjai
Rekordai: Komandos
Sezonas
Visi
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mėnesis
Visi
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Etapas
Visi etapai
Reguliarusis sezonas
Kategorija
Naudingumas (EFF)
Taškai (PTS)
Dvitaškių taiklumas (2P%)
Dvitaškių pataikė (2PM)
Dvitaškių metė (2PA)
Tritaškių taiklumas (3P%)
Tritaškių pataikė (3PM)
Tritaškių metė (3PA)
Metimų iš žaidimo taiklumas (FG%)
Pataikyta iš žaidimo (FGM)
Metimų iš žaidimo (FGA)
Baudų taiklumas (FT%)
Baudų pataikė (FTM)
Baudų metė (FTA)
Atkovoti kamuoliai (REB)
Atkovoti kamuoliai puolime (OREB)
Atkovoti kamuoliai gynyboje (DREB)
Rezultatyvūs perdavimai (AS)
Rezultatyvūs perdavimai / Prarasti kamuoliai (AS/TO)
Blokuoti metimai (BS)
Perimti kamuoliai (ST)
Išprovokuotos pražangos (RF)
Prarasti kamuoliai (TO)
Gauti blokai (RBS)
Pražangos (PF)
Minutės (MIN)
Lankomumas (ATT)
Reikšmė
Vidurkis
Bendras
Varžovų vidurkis
Varžovų bendras
Kita
Visos rungtynės
Namų rungtynės
išvykos rungtynės
Laimėtos rungtynės
Pralaimėtos rungtynės
Paskutinės 5 rungtynės
Naudingumas
Žaidėja
EFF
Komanda
GM
EFF , min
EFF , max
1.
Cassidy Rose Mihalko
24,56
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
18
6
50
2.
Gerda Raulušaitytė
22,15
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
20
10
40
3.
Viktoria Balaban
18,48
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
21
-1
43
4.
Kristė Timofejeva
18,26
MKK Panevėžys
19
7
32
5.
Mercy Ayitso Wanyama
16,25
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
20
-4
31
6.
Rūta Stipra
16,00
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
20
1
35
7.
Maisa Pereira Dias
15,00
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
23
-2
37
8.
Brigita Sinickaitė
14,78
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
18
-3
32
9.
Gintarė Paulauskaitė
14,68
Kauno Aistės-LSMU
22
-5
33
10.
Marina Solopova
14,31
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
16
-2
26
11.
Maiara Pereira Dias
13,87
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
23
-1
38
12.
Dalia Donskichytė
13,38
Vilniaus Kibirkštis
21
4
30
13.
Gabrielė Šulskė
12,74
Vilniaus Kibirkštis
19
2
25
14.
Taisiia Udodenko
12,35
Vilniaus Kibirkštis
17
0
23
15.
Gedvilė Savostaitė
12,27
Kauno Aistės-LSMU
22
-1
23
16.
Elizabete Bulane
12,00
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
23
-7
27
17.
Karolina Kazočiūnaitė
11,68
Kauno Aistės-LSMU
19
-4
26
18.
Gintarė Mažionytė
11,59
Kauno Aistės-LSMU
22
0
24
19.
Eglė Zabotkaitė
11,43
Vilniaus Kibirkštis
21
-5
24
20.
Daugilė Ūsė
11,00
Vilniaus Kibirkštis
5
-1
21
21.
Malia Rose Bambrick
10,94
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
16
-1
25
22.
Justina Miknaitė
10,85
Vilniaus Kibirkštis
20
2
26
23.
Martyna Petrėnaitė
10,29
Vilniaus Kibirkštis
7
-3
28
24.
Aleksieva Yordanova Valeria
10,25
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
20
-3
31
25.
Morgan Pullins
9,88
Vilniaus Kibirkštis
8
-1
25
26.
Lina Loceniece
9,32
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
22
-9
22
27.
Maria Delgado
9,14
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
21
-3
29
28.
Ugnė Grigaliūnaitė
9,13
Vilniaus Kibirkštis
16
-2
20
29.
Dovilė Saurazaitė
8,69
MKK Panevėžys
13
-6
23
30.
Livija Sakevičiūtė
8,14
Vilniaus Kibirkštis
22
0
28
31.
Agnesė Garčinskaitė
7,70
MKK Panevėžys
20
-2
16
32.
Uliana Datsko
7,42
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
12
-2
16
33.
Saulė Mikelionytė
7,05
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
19
-6
26
34.
Neda Pliatkutė
6,95
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
22
-5
21
35.
Urtė Bukauskaitė
6,65
MKK Panevėžys
20
-4
21
36.
Urtė Slavickaitė
6,46
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
13
-3
19
37.
Miglė Kisarauskaitė
6,35
MKK Panevėžys
20
-5
18
38.
Dominyka Paliulytė
6,00
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
14
-6
19
39.
Iva Plamenova Georgieva
5,38
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
16
-7
16
40.
Sintija Aukštikalnytė
5,17
Vilniaus Kibirkštis
18
-3
16
41.
Amanda Okodugha
4,91
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
22
-4
15
42.
Livija Kaktaitė
4,36
Kauno Aistės-LSMU
22
-4
23
43.
Audronė Zdanevičiūtė
4,25
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
8
-5
14
44.
Viktoriya Babych
3,82
Vilniaus Kibirkštis
11
-4
17
45.
Brigita Rimkevičiūtė
3,79
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
19
-2
16
46.
Danguolė Pupkevičiūtė
3,45
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
20
-8
15
47.
Evelina Razgutė
3,35
MKK Panevėžys
20
-6
13
48.
Polina Korbut
3,17
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
12
-2
10
49.
Justė Mockevičiūtė
2,59
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
17
-4
12
50.
Agnė Černeckytė
2,27
Vilniaus Kibirkštis
15
-3
9
51.
Danielė Paunksnytė
2,25
Vilniaus Kibirkštis
8
-3
11
52.
Emilija Vaitkutė
2,18
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
11
-2
6
53.
Kateryna Chikaodiri Dike
2,05
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
19
-6
21
54.
Goda Vašurenkaitė
1,71
MKK Panevėžys
14
-12
14
55.
Gabrielė Sederevičiūtė
1,65
Kauno Aistės-LSMU
23
-2
7
56.
Kamilė Berenytė
1,61
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
18
-7
20
57.
Lyva Linina
1,56
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
18
-5
7
58.
Gustė Dziatkauskaitė
1,39
Kauno Aistės-LSMU
23
-7
12
59.
Kamilė Žukaitė
1,11
MKK Panevėžys
18
-6
9
60.
Karolina Drakšaitė
0,89
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
9
-2
5
61.
Eva Pernavaitė
0,86
Kauno Aistės-LSMU
14
-8
15
62.
Eglė Kisarauskaitė
0,63
MKK Panevėžys
19
-5
9
63.
Enrika Matiukaitė
0,50
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
14
-4
4
64.
Saulė Globytė
0,23
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
13
-5
4
65.
Kamilė Mickutė
0,17
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
6
-2
5