S. Visockaitė ir U. Čižauskaitė nutiesė „Žalgirio“ kelią į pergalę

2018-10-19 20:27
Nuotr.: Gintaras Šiuparys
Nuotr. Gintaras Šiuparys

Po krepšiais dominavusios Simona Visockaitė ir Urtė Čižauskaitė surinko po dvigubą dublį bei padėjo Kauno „Žalgirio“ (3-0) ekipai išlikti pergalių kelyje MultiGyn Moterų lygos B divizione. Kaunietės išvykos mače 71:48 (10:4, 17:14, 23:12, 21:18) pranoko Vilniaus universiteto (1-2) krepšininkes.

17
30
18
50%
3/6

Nerezultatyviai startavusiame mače VU per pirmąsias 10 minučių pelnė tik 4 taškus, tuo metu viešnios iš Kauno surinko 10. Po pirmosios mačo dalies „Žalgirio“ komanda pirmavo 27:18.

S. Visockaitė per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/15 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 18 kamuolių, iš kurių 6 sugriebė puolime, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

U. Čižauskaitė žaidė 38 minutes, įsirašė 14 taškų (6/10 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo net 7 metimus (naujas karjeros rekordas) bei užfiksavo 27 balų naudingumą.

Visa Vilniaus komanda surinko 15 naudingumo balų.

VU: Indrė Zabotkaitė 12 (5/25 metimai, 12 atk. kam.), Grėtė Patumsytė (4/12 metimai) ir Ieva Marija Černiauskaitė – po 8.

„Žalgiris“: Simona Visockaitė 17 (7/15 metimai, 18 atk. kam.), Urtė Čižauskaitė 14 (10 atk. kam.), Klaudija Janionytė (6 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Raminta Gailiūnaitė (6 rez. perd., 6 kld.) – po 9.