Galingas K. Kazočiūnaitės pasirodymas pažymėtas Alytaus ekipos pergale

2018-10-22 21:06
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Antroje susitikimo dalyje į priekį nurūkusi Alytaus „RKL-GUT.LT“ (3-0) komanda išliko pergalių kelyje MultiGyn Moterų lygos B divizione.

26
43
11
7

Karolina Kazočiūnaitė surinko 43 naudingumo balus, o Dzūkijos klubas svečiuose 81:53 (19:10, 14:17, 26:12, 22:14) pranoko Vilniaus DPV (0-2) krepšininkes.

Alytiškių persvara po pirmųjų dviejų kėlinių buvo 33:27, o trečiajame ketvirtyje ji išaugo iki 59:39.

K. Kazočiūnaitė per 32 minutes pelnė 26 taškus (10/14 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, blokavo 1 metimą ir sykį suklydo.

Sostinės ekipos krepšininkės bendrai surinko 24 naudingumo balus.

DPV: Ligita Kinkevičienė 21 (8/20 metimai, 8 per. kam.), Ilona Nikonovaitė 13 (5/19 metimai, 10 kld.).

„RKL-GUT.LT“: Karolina Kazočiūnaitė 26 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Akvilė Okunevičienė 19, Saulė Mikelionytė 10.