Spurtavusi „Kibirkštis“ išsivežė pergalę iš Klaipėdos

2018-10-23 19:52

Vienuolika taškų be atsako surinkusi Vilniaus „Kibirkštis“ (2-0) pasiekė antrąją pergalę MultiGyn Moterų lygoje. Valdo Gecevičiaus auklėtinės antradienį uostamiestyje 66:55 (13:15, 21:14, 13:15, 19:11) nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos“ (0-2) krepšininkes.

Foto galerija

Trečiajame kėlinyje Andrai Gabalytei surinkus penkis taškus, o Linai Mikelevičienei realizavus abi baudas, „Fortūna“ neleido „Kibirkščiai“ atitrūkti – 44:44.

Visgi paskui šeimininkės penkis kartus iš eilės suklydo, o pirmuosius taškus baudų metimais ketvirtajame kėlinyje tik jam įpusėjus „Fortūnai“ pelnė L. Mikelevičienė. Per tą atkarpą „Kibirkštis“ surinko 11 taškų ir šovė į priekį – 55:46.

Po Livijos Sakevičiūtės dviejų taškų su pražanga vilnietės pirmavo rekordine persvara – 62:50.

Po krepšiais dominavusios „Kibirkšties“ krepšininkės kovą dėl kamuolių laimėjo 57-38, o puolime sugriebė 21 kamuolį. L. Sakevičiūtės (11 tšk., 11 atk. kam.) ir Morgan Pullins (11 tšk., 14 atk. kam.) sąskaitose – po dvigubą dublį.

„Fortūnos“ žaidėjos savo aikštėje pataikė tik 27 proc. metimų (16/59). Rezultatyviausiai rungtyniavusi Lina Mikelevičienė iš žaidimo realizavo 3/18 metimų ir pelnė 19 taškų, Andra Gabalytė, atlikusi 5/14 metimų, įsirašė 14 taškų. Agnė Černeckytė surinko 8 taškus, pataikiusi 3/13 metimų.

Klaipėdos komandai nuo atsarginių žaidėjų suolelio taškus pelnė vienintelė Kamilė Mickutė, kurios sąskaitoje – 7 taškai (3/3 dvitaškiai, 1/4 baudos).

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 19 (11/12 baudos), Andra Gabalytė 14 (6 rez. perd., 6 kld.), Agnė Černeckytė 8 (3/13 metimai).

„Kibirkštis“: Morga Pullins (14 atk. kam.) ir Livija Sakevičiūtė (11 atk. kam.) – po 11, Justina Kraujūnaitė ir Agnė Bobinaitė (7 atk. kam.) – po 9, Gabija Meškonytė 8 (2/13 metimai, 7 per. kam.).