Rekordinį pasirodymą surengusi I. Stankevičiūtė padėjo kaunietėms pratęsti pergalingą žygį

2018-11-02 21:32
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Penktąją pergalę iš tiek pat galimų MultiGyn Moterų lygos B divizione iškovojo Kauno „LSU-Aistės-2“ (5-0) komanda su Ieva Stankevičiūte priešakyje. Ji surinko 40 naudingumo balų ir užfiksavo naują asmeninį karjeros rekordą, o kaunietės sostinėje 90:77 (22:26, 15:14, 20:19, 33:18) pranoko Vilniaus „Svają“ (3-2).

3/3

I. Stankevičiūtė per 35 minutes pelnė 24 taškus (7/12 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

Likus žaisti 3 minutes, Gintarė Savickytė „Svajai“ pelnė du taškus ir šeimininkių deficitas buvo minimalus – 72:73. Kitoje aikštės pusėje I. Stankevičiūtė smeigė tritaškį ir inicijavo „LSU-Aisčių-2“ spurtą 15:2, po kurio Kauno ekipa mačo kontrolės nebepaleido – 88:74.

Nuo suolo pakilusios krepšininkės abiem komandoms surinko po keturis takšus.

„Svaja“: Patricija Sribikytė 22 (8/13 metimai), Irina Michailova 19 (5/23 metimai, 14 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Severina Lazdauskienė 16 (6/15 metimai).

„LSU-Aistės-2“: Ieva Stankevičiūtė 24 (3/3 trit.), Agnė Žižienė 21, Julija Marculanienė 20 (5/10 trit.), Inga Raulušavičienė 12 (3/10 metimai).