Lygos rekordus fiksavusi K. Perry nukalė pirmąją „Vilkmergės“ pergalę

2018-11-04 15:43

Varžovių teritorijoje dominavusi Kourtni Perry surinko net 48 naudingumo balus ir atvedė Ukmergės „Vilkmergės“ (1-2) komandą į pirmąją sezono pergalę MultiGyn Moterų lygoje. Gitauto Kievino auklėtinės sekmadienį Šiaulių arenoje 87:70 (21:21, 19:20, 26:16, 21:13) užtikrintai nugalėjo vietos „Šiaulių-Universitetą“ (0-3).

Foto galerija

Mačą starto penkete pradėjusi K. Perry per 27 minutes pelnė 36 taškus (13/15 dvitaškiai, 10/12 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus prasižengė bei 5 sykius suklydo.

„Vilkmergės“ vidurio puolėja pagerino lygos sezono rezultatyvumo ir naudingumo rekordus. Prieš tai rezultatyviausią mačą buvo sužaidusi Klaipėdos „Fortūnos“ lyderė Lina Mikelevičienė, kuomet surinko 30 taškų.

Tuo metu ankstesnis naudingumo rekordas priklausė kitai „Fortūnos“ vedlei Andrai Gabalytei, fiksavusiai 38 balų naudingumą.

Trečiajame kėlinyje Brigitai Sinickaitei pelnius du taškus, rezultatas dar buvo lygus 48:48. Tada „Vilkmergė“ laimėjo atkarpą 12:3 ir atitrūko 60:51, o besibaigiant ketvirčiui pirmavo dviženkle persvara – 66:54.

Rungtynių pabaigoje ukmergiškių pranašumas po Godos Vašurenkaitės taiklių baudų buvo rekordinis – 87:70.

Šiauliečių gretose ryškiausiai pasirodė Brigita Sinickaitė, per 34 minutes pelniusi 24 taškus (10/12 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 4/6 baudos), atlikusi 5 rezultatyvius perdavimus, perėmusi 4 kamuolius, išprovokavusi 4 pražangas, prasižengusi 3 sykius, suklydusi 5 kartus bei įsirašiusi 19 naudingumo balų.

„Šiaulių-Universiteto“ ekipa išlieka vienintelė dar nepatyrusi pergalės skonio Moterų čempionate.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 24 (4 per. kam., 5 kld.), Sabira Ahayeva 9 (2/8 metimai, 8 kld.), Ieva Šerpytytė ir Enrika Matiukaitė – po 8.

„Vilkmergė“: Kourtni Perry 36 (13/15 dvit., 15 atk. kam., 5 kld.), Klaudija Serkevičiūtė 12 (4/10 metimai, 6 rez. perd.), Goda Vašurenkaitė ir Urtė Bukauskaitė – po 9.