B divizionas: „LSU-Aistės-2“ laimėjo 7-ą kartą, K. Masionytė buvo arti trigubo dublio

2018-11-16 23:06
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergalingą žygį MultiGyn Moterų lygos B divizione pratęsė Kauno „LSU-Aisčių-2“ (7-0) komanda, kuri sostinėje 69:54 (15:12, 19:11, 23:15, 12:16) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (2-5) krepšininkes. Joms tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

2

Kaunietes į priekė vedė šešis tritaškius pataikiusi Brigita Mockevičiūtė. Ji per 22 minutes iš viso pelnė 22 taškus (2/5 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai), sugriebė 5 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą bei įsirašė 19 naudingumo balų.

Vilniečių gretose dvigubą dublį užfiksavo Justina Miknaitė, kuri pelnė 14 taškų (5/15 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/3 baudos) ir atkovojo 14 kamuolių.

„Kibirkštis-VKM“: Emilija Grigaliūnaitė 19 (4/11 metimai), Justina Miknaitė 14 (6/18 metimai, 14 atk. kam.), Aušrinė Belickaitė 11 (4/12 metimai).

„LSU-Aistės-2“: Brigita Mockevičiūtė 22 (8/14 metimai), Dalia Wydra 12 (8 atk. kam.), Agnė Žižienė 11.

Kitame čempionato mače Kristina Masionytė buvo arti trigubo dublio, o jos atstovaujama Alytaus „RKL-GUT.LT“ (6-1) atsitiesė po pirmojo pralaimėjimo paskutinėse rungtynėse. Alytiškės išvykoje 88:64 (27:18, 25:18, 23:16, 13:12) užtikrintai pranoko Vilniaus „Svają“ (3-4).

K. Masionytė rungtyniavo 33 minutes, pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 10 ir perėmė 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

„Svaja“ iš žaidimo krepšį atakavo tik 37 proc. taiklumu (26/70), o nuo baudų metimų linijos metė tik 2 metimus, kurių autorė buvo Svaja Kaniušėnienė. Viešnios iš Alytaus baudų metimais surinko 10 taškų.

„Svaja“: Patricija Sribikytė 19 (8/24 metimai), Reda Moderienė 16, Sandra Šalčiūtė 13.

„RKL-GUT.LT“: Akvilė Okunevičienė 18 (9/16 dvit.), Kristina Masionytė 16 (10 atk. kam., 8 per. kam.), Rita Žilinskaitė 15, Justina Razukevičiūtė 13 (8 atk. kam.).