Dominavusi TTT beveik dviguba persvara nugalėjo „Fortūną“

2019-01-26 15:54
Nuotr.: V. Petrikas
Nuotr. V. Petrikas

Šį savaitgalį Multigyn Moterų Baltijos šalių čempionate įspūdingą pergalę pasiekė be pralaimėjimų žygiuojantis Rygos TTT (9-0) klubas.

15
25
71%
5/7
4

Latvijos ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 100:52 (25:11, 25:17, 24:14, 26:10) įtikinamai pranoko Klaipėdos „Fortūną“ (2-7).

Šeimininkės mačo iniciatyvą perėmė nuo pat jo pradžios. Po Linos Mikelevičiūtės tritaškio ketvirčio viduryje rezultatas tapo 11:11, tačiau tai buvo paskutiniai klaipėdiečių taškai kėlinyje, o tuomet savo spurtą surengė TTT.

Baiba Eglite ir Dita Rozenberga pelnė po dvitaškį, Kate Kreslina realizavo baudas ir Rygos komanda kėlinį užbaigė spurtu 14:0, po kurio pirmavo 25:11. Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame ketvirtyje.

D. Rozenberga pelnė 5 taškus iš eilės, Ieva Kulite pataikė dvitaškį, o Gunta Baško pridėjo dar vieną metimą ir šeimininkių persvara šoktelėjo iki 20 taškų – 38:18. Per likusią mačo dalį TTT stabiliai augino turimą persvarą bei šventė užtikrintą pergalę.

„Fortūną“ šiame mače labiausiai žudė prastas pataikymas ir klaidų skaičius. Iš žaidimo klaipėdietės pataikė 22 proc. metimų (14/61), o kamuolį prarado 27 kartus. Palyginimui, TTT realizavo 38 metimus iš 78 bandymų (48 proc.) bei padarė 12 klaidų.

TTT: Baiba Eglite 16 (5/8 dvit.), Dita Rozenberga 15 (5/9 dvit.), Karline Pilabere 14 (4/9 dvit.), Ivey Slaughter 12, Kate Kreslina, Ieva Kulite ir Elizabete Bulane po 11.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 21 (2/10 dvit., 4/9 trit., 5 kld.), Ligita Tamutytė 10 (1/6 dvit.), Brigita Gudelionytė ir Agnė Černeckytė po 7.