Vilniaus derbyje „Tiketos“ krepšininkės palaužė „Svajos“ komandą

2019-02-09 19:37
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

MultiGyn Moterų lygos B diviziono Vilniaus derbyje „Tiketos“ (13-3) krepšininkės išvykoje 68:63 (13:15, 17:20, 22:18, 16:10) nugalėjo „Svajos“ (9-8) komandą.

10

„Tiketai“ lemiamame ketvirtyje varžoves pavyko nugalėti 6 taškais - rezultatu 16:10. Būtent šis kėlinys ir atnešė svečių krepšininkėms pergalę, mat po 30-ties žaidimo minučių „Svaja“ dar pirmavo 53:52.

Eglė Jucevičiūtė buvo naudingiausia „Tiketos“ žaidėja. Krepšininkė per beveik 34 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/7 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

„Svaja“ susitikimo metu prarado dvigubai daugiau kamuolių – 18, kai „Tiketa“ – 9 kamuolius.

„Svaja“: Reda Moderienė 19 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Sandra Šalčiūtė 15 (7 atk. kam.), Gintarė Savickytė (6 atk. kam.) ir Patricija Sribikytė po 9, …, Irena Vizbarienė 6 (13 atk. kam.), Severina Lazdauskienė 4 (8 atk. kam.).

„Tiketa“: Vakarė Stankevičiūtė 11 (5 rez. perd.), Greta Šniokaitė 10, Eglė Jucevičiūtė 9 (10 atk. kam., 19 naud. bal.), Kristina Vengrytė 7 (7 atk. kam.), Indrė Sventickienė (6 atk. kam.) ir Karolina Žvilkaitė (7 atk. kam.) po 6.