„Šiauliai“ triuškinama pergale pradėjo draugiškų rungtynių ciklą

2019-09-20 07:15
Nuotr.: bcsiauliai.lt
Nuotr. bcsiauliai.lt

Artėjančiam Moterų lygos sezonui besiruošianti „Šiaulių“ moterų krepšinio komanda pergalingai pradėjo draugiškų rungtynių ciklą. Šiaulietės savo aikštėje 73:46 (15:6, 24:7, 17:9, 17:24) nepaliko didesnių šansų Latvijos pajėgiausioje lygoje rungtyniaujančiai BK „Jelgavai/BJSS“.

Nei sykio nepirmavusios latvės aktyviau priešinosi tik pirmajame kėlinyje, kol „Šiaulių“ krepšininkių metimai skriejo pro šalį. Netrukus aukštą žaidimo tempą varžovėms pasiūliusios šeimininkės jau pirmavo dviženkle persvara – 13:3.

Antrajame ketvirtyje skirtumas sparčiai augo. Jo viduryje šiaulietės sužaidė puikią atkarpą, per kurią be atsako surinko net 18 taškų (39:11). Nuo dar didesnių nemalonumų Jelgavos miesto atstoves gelbėjo gera kova po varžovių krepšiu. Jų latvės sugriebė net 14, o tai nepraslydo po „Šiaulių“ komandos trenerio Romualdo Petronio akis, todėl pertraukos metu jo vadovaujamos merginos susilaukė griežtesnių stratego pastabų apie kovą dėl atšokusių kamuolių.

Trenerio žodžius šiaulietės išgirdo – per kitus du kėlinius varžovėms po savo krepšiu leista sugriebti vos 5 kamuolius. Tuo tarpu didesnio pasipriešinimo iš „Jelgava/BJSS“ nesulaukta. Trečiajame ketvirtyje „Šiaulių“ komandos pranašumas pasiekė 35 taškų ribą – 55:20, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes, šiaulietės pirmavo rekordine 44 taškų persvara (68:24).

Šiek tiek daugiau laisvės viešnios gavo tik dvikovos pabaigoje šiaulietėms atsipalaidavus, kai surengė nedidelį spurtą ir sumažino didžiulį taškų deficitą.

„Šiauliams“ A.Lapo pelnė 14, U.Bukauskaitė (6 atk. kamuoliai) ir I.Šerpytytė – po 11, K.Berenytė – 9, A.Suščik (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), D.Paliulytė (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) ir R.Augustinaitė – po 8, V.Jakovleva ir M.Urbonaitė (6 atk. kamuoliai) – po 2.

Kitas draugiškas rungtynes šiaulietės žais penktadienį su praėjusio sezono čempionėmis Kauno „Aistėmis-LSMU“. Dvikovos Šiaulių universiteto sporto salėje pradžia 18.15 val.