Pergalingą „Šiaulių“ pasiruošimo pabaigą apkartino U. Bukauskaitės trauma

2019-10-10 19:01
Nuotr.: bcsiauliai.lt
Nuotr. bcsiauliai.lt

Sekmadienį naująjį sezoną pradėsianti „Šiaulių“ komanda pergalingai baigė pasiruošimo ciklą. Šiaulietės Panevėžyje 67:45 (20:9, 13:7, 16:14, 18:15) nugalėjo Moterų lygos B divizionui besiruošiančią vietos  „Naftėno-R.Sargūno SG-KKSC“ ekipą.

Gimimo vieta: Panevėžys, Lietuva

Šias rungtynes apkartino labiausiai patyrusios svečių žaidėjos Urtės Bukauskaitės patirta kelio trauma. Kiek laiko puolėjai teks praleisti be krepšinio, paaiškės artimiausiu metu po išsamių tyrimų.

Nei sykio neleidusios varžovėms pirmauti „Šiaulių“ krepšininkės iš karto paėmė iniciatyvą į savo rankas ir dar pirmajame kėlinuke susikrovė dviženklę persvarą, o antrojo ketvirčio pradžioje pirmavo 24:9. Tačiau panevėžietės sužaidė sėkmingą atkarpą, per kurią be atsako pelnė 7 taškus.

Šiaulietėms iki pertraukos atstačius turėtą pranašumą, antroje mačo pusėje kėlinį vyko lygi kova. Viešnios darsyk spurtavo per paskutines 10 minučių, kai surinko 14 „sausų“ taškų (67:41) ir išsprendė visus rungtynių klausimus.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Rusnė Augustinaitė 15 (8 atk. kam.), Valerija Jakovleva 12 (9 atk. kam.), Anna Lapo 10, Dominyka Paliulytė ir Manta Urbonaitė (21 naud. bal.) po 8, Urtė Bukauskaitė ir Ieva Šerpytytė po 5, Anastasija Suščik (4 rez. perdavimai) ir Kamilė Berenytė po 2.

Rungtynės Latvijoje buvo penktosios pasiruošimo cikle. Jame abu sykius įveikta BK „Jelgava/BJSS“, nusileista Lietuvos čempionėms Kauno „Aistėms-LSMU“ 71:42, bei du kartus nugalėtas „Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC“.