B divizione – U. Čižauskaitės šou ir pirmoji dramatiška „KM Žalgiris“ pergalė

2019-10-18 21:36
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Antrąją pergalę Moterų lygos B divizione pasiekė Vilniaus universiteto (2-0) komanda, kuri namuose 74:38 (22:15, 15:9, 27:10, 10:4) sutriuškino Vilniaus DPV (0-2) ekipą.

18
25
100%
4/4
1

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidusi Urtė Slavickaitė pelnė 17 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Vilniaus universitetas: Urtė Slavickaitė 17 (8 atk. kam.), Ieva Černiauskaitė 12 (3/5 dvit.), Patricija Sribikytė 10.

DPV: Jurga Chmara 8 (4/12 dvit.), Aida Jasinauskaitė 7, Aurelija Geležiūnė 6.

Kitose rungtynėse taip pat antrąjį laimėjimą pasiekė Kaunos „LSU-Aistės-2“, kurios namuose 98:49 (27:13, 24:12, 24:15, 23:9) susitvarkė su Vilniaus „VK-Kamanės“ (0-2) krepšininkėmis.

Nugalėtojų ekipoje idealias rungtynes sužaidė nė karto neprametusi Agnė Žižienė, kuri pelnė 18 taškų (7/7 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei išprovokavo 4 pražangas.

„LSU-Aistės-2“: Agnė Žižienė 18 (7/7 dvit.), Gustė Drakšaitė 15 (4/12 dvit.), Deimantė Žukaitė 13 (5/6 dvit.), Jolanta Marmienė 10.

„VK-Kamanė“: Olga Fomina 14 (1/8 dvit., 3/11 trit.), Brigita Kleponytė 10 (4/8 dvit.), Kamilė Žiedelytė 8 (1/5 dvit., 2/6 trit.).

Didžiausia intriga vyko paskutinėse vakaro rungtynėse, kuriose „KM Žalgiris“ (1-1) išvykoje 78:76 (16:17, 21:21, 23:20, 18:18) pranoko Vilniaus „Svają“ (0-2).

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms, „Svaja“ dar pirmavo 74:73, tačiau Aistė Švėgždaitė pataikė dvitaškį, Urtė Čižauskaitė pridėjo baudų metimus ir iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, persvara jau džiaugėsi žalgirietės (77:74).

Prasidėjus paskutinei minutei Gintarė Savickytė sušvelnino atsilikimą, o kitoje aikštės pusėje Klaudija Janionytė prametė tritaškį ir „Svajos“ išpuoliui liko 33 sekundės. Vis tik Irena Vizbarienė suklydo, Martyna Kravčenkaitė pataikė vieną baudą, o Vestos Peregorodejevaitės metimas taip pat nepasiekė tikslo ir pergale džiaugėsi kaunietės.

Nugalėtojų komandoje blizgėjusi U. Čižauskaitė pelnė 27 taškus (10/22 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas ir du kartus suklydo.

„Svaja“: Vita Kuktienė 24 (5/9 dvit., 3/6 trit.), Reda Moderienė 19 (9/11 dvit.), Irina Michailova 16 (8 atk. kam.).

„KM Žalgiris“: Urtė Čižauskaitė 27 (10/22 dvit., 14 atk. kam.), Gailė Kudžmaitytė 21 (4/11 dvit., 4/8 trit.), Klaudija Janionytė 11.