Nė taško per kėlinį nepraleidusi „Kibirkštis-MRU“ užtikrintai nugalėjo dublerinę komandą

2019-10-22 20:26

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (1-0) lengva pergale pradėjo Moterų A diviziono sezoną.

Fotogalerija

Sostinės krepšininkės įtikinimai savo aikštėje 97:37 (23:12, 26:9, 20:16, 28:0) nugalėjo to paties miesto „Kibirkšties-VKM“ (0-2) krepšininkes.

Nuo rungtynių pradžios pabėgusios „Kibirkštis-MRU“, per ketvirtąjį kėlinį nepraleido nė taško.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Klaudija Serkevičiūtė, surinkusi 17 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud. met.). Varžovių gretose išsiskyrė Audronė Zdanevičiūtė, kurios sąskaitoje taip pat 17 taškų.

„Kibirkšties-MRU“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone. „Kibirkštis-VKM“ patyrė jau antrąjį pralaimėjimą per du mačus.

„Kibirkštis-MRU“: Klaudija Serkevičiūtė 17, Justina Kraujūnaitė 13, Daugilė Šarauskaitė 12.

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė 17, Gerda Raulušaitytė 9 (4/10 dvit.), Dominyka Gerkytė 4.