B divizione – įspūdingi I. Michailovos bei Š. Valytės pasirodymai ir „Tiketos“ pergalė po įnirtingos kovos

2019-10-26 14:33
Nuotr.:

Moterų lygos B diviziono rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė Vilniaus „Svaja“ (1-2), kuri svečiuose 82:61 (20:25, 18:16, 24:6, 20:14) pranoko to paties miesto „VK-Kamanės“ (0-3) komandą.

33
34
70%
16/23
5

„Svaja“ visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos, kuomet trečiąjį kėlinį laimėjo 24:6 ir atitrūko 15 taškų persvara (62:47).

Nugalėtojų ekipoje įspūdingus pasirodymus surengė Irina Michailova ir Sandra Linkevičienė.

I. Michailova pelnė 33 taškus (16/23 dvit., 0/3 trit., 1/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu S. Linkevičienė pridėjo 23 taškus (7/16 dvit., 2/7 trit., 3/8 baudos), 16 atkovotų ir 5 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 7 išprovokuotas pražangas bei nepaisant 6 klaidų, surinko 31 naudingumo balą.

„VK-Kamanė“: Raminta Šakickaitė 19 (7/16 dvit.), Šarūnė Valytė 16 (4/4 trit., 6 kld.), Olga Fomina 12 (1/6 dvit., 3/9 trit., 4 kld.).

„Svaja“: Irina Michailova 33 (16/23 dvit., 9 atk. kam., 34 naud. bal.), Sandra Linkevičienė 23 (7/16 dvit., 2/7 trit., 16 atk. kam., 5 per. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), Irena Vizbarienė 12 (6/11 dvit., 13 atk. kam.).

Kitose šios dienos B divizione rungtynėse vyko kur kas atkaklesnė kova. Vis tik pergalę 78:66 (21:19, 15:13, 17:19, 25:15) svečiuose šventė Vilniaus „Tiketos“ (2-1) krepšininės, kurios palaužė kitą sostinės komandą „Patriotes“ (0-3).

„Tiketa“ spurtavo pačioje mačo pabaigoje. Iki mačo pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Jurgita Šegždaitė „Patriočių“ deficitą sumažino iki minimumo (66:67). Vis tik Vakarė Stankevičiūtė pataikė tritaškį, o po to realizavo baudų metimus ir prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei, įtvirtino „Tiketos“ pergalę – 75:66.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidusi V. Stankevičiūtė pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 3/9 trit., 6/7 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei išprovokavo 4 pražangas.

„Patriotės“: Ramunė Eskertaitė 22 (4/9 dvit., 4/9 trit.), Jurgita Šegdždaitė 10 (1/5 dvit., 2/5 trit.), Jurgita Jankutė-Miškinė 8 (4/7 dvit.).

„Tiketa“: Vakarė Stankevičiūtė 21 (3/5 dvit., 3/9 trit., 10 rez. perd.), Monika Aleksaitė (3/10 dvit., 0/4 trit., 9/10 baudos), Eglė Jucevičiūtė 12 (3/8 dvit., 20 atk. kam.), Gintarė Katkutė 10 (3/7 trit.).