Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kibirkštis-MRU“ laimėjo Klaipėdoje

2019-10-29 19:43

Trečiąją pergalę Moterų krepšinio lygoje iškovojo rungtynių pabaigoje spurtavusi Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (3-0), kuri išvykoje 69:62 (17:16, 23:16, 12:20, 17:10) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (2-1).

Fotogalerija

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Dalios Donskichytės tritaškio „Neptūnas“ buvo priekyje 7 taškais (59:52), bet tuomet vilnietės atsakė spurtu 12:0 ir po Livijos Sakevičiūtės tritaškio jau buvo priekyje 64:59.

Klaipėdietėms dar viltį suteikė jau paskutinę minutę pataikytas Linos Mikelevičienės dvitaškis su pražanga (62:64), bet vilnietėms Justina Kraujūnaitė įmetė dvitaškį, vėliau ji pridėjo dar tris taškus ir sostinės klubas šventė pergalę.

„Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 23 (5/7 dvit., 4/10 trit.), Andra Gabalytė 15 (4/7 trit.), Agnė Černeckytė 8, Justė Jocytė 6 (5 atk. kam.).

„Kibirkštis-MRU“: Justina Kraujūnaitė 17 (7/8 dvit.), Gabrielė Šulskė 15, Daugilė Šarauskaitė 12 (7 atk. kam., 3 bl.), Klaudija Serkevičiūtė 11, Livija Sakevičiūtė 9 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).