„Kibirkštis-MRU“ nepasigailėjo dublerinės komandos

2019-11-26 19:38

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (5-0) išlieka nepralaimėjusi Moterų A divizione.

Algirdo Paulausko auklėtinės 87:40 (22:3, 26:10, 23:19, 16:8) sutriuškino savo dublerių Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-3) ekipą.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo „Kibirkšties-VKM“ gynėja Audronė Zdanevičiūtė, tačiau tuomet A. Paulausko auklėtinės spurtavo 23:1 ir antrojo ketvirčio pradžioje jau triuškino jaunąsias savo varžoves – 23:3.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir trečiojo kėlinio pabaigoje, po Justinos Miknaitės dvitaškio su pražanga, komandas jau skyrė daugiau nei 40 taškų – 65:24.

Įspūdingą dvigubą dublį nugalėtojų gretose surinko Daugilė Šarauskaitė – 21 taškas (9/18 dvit., 1/2 trit., 0/4 baud.) ir 19 atkovotų kamuolių. Aukštaūgė per 29 minutes atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Tarp Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinių išsiskyrė 15 taškų (1/3 dvit., 4/13 trit., 1/1 baud.) per 29 minutes surinkusi Dominyka Gerkytė.

„Kibirkšis-VKM“: Dominyka Gerkytė 15 (4/13 trit.), Audronė Zdanevičiūtė 12 (0/9 trit., 8 kld.), Amalija Pašajevaitė 5 (7 atk. kam., 6 kld.).

„Kibirkštis-MRU“: Daugilė Šarauskaitė 21 (9/18 dvit., 19 atk. kam., 4 per. kam., 34 naud. bal.), Saulė Mikelionytė 20 (7/11 dvit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Justina Miknaitė 12.