J. Leskauskaitės vedamos panevėžietės po dramatiškos kovos palaužė LSMU

2020-10-14 22:37

Pirmąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo Panevėžio „Naftėnas-R. Sargūno SG-SC“ ekipa.

Fotogalerija

Rimos Daunienės auklėtinės po dramatiškos kovos išvykoje 55:52 (19:12, 11:15, 10:13, 12:15) išvykoje nugalėjo Kauno LSMU studentes.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms, po Martynos Kravčenkaitės dvitaškio LSMU merginos susikrovė 6 taškų persvarą (50:44).

Tačiau panevėžietės pasiduoti neketino ir savo ruožtu surengė spurtą 9:2. Likus dviems minutėms Viltė Andrunavičiūtė pelnė du taškus iš po krepšio ir persvėrė rezultatą (53:52).

Likus pusantros minutės Kamilė Žukaitė prasiveržimu svečių ekipai pelnė dar 2 taškus (55:52), o Deivydo Veličkos auklėtinėms niekam nepavyko pramušti oponenčių gynybos.

Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms Gerda Vitkevičiūtė turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau jos tritaškis buvo netikslus ir „Naftėnas-R. Sargūno SG-SC“ šventė pergalę.

Panevėžietes į pergalę atvedė Justina Leskauskaitė. Septyniolikmetė per 35 minutes pelnė 13 taškų (6/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo vieną metimą bei 2 kartus suklydo.

LSMU studenčių neišgelbėjo įspūdingas Godos Vašurenkaitės pasirodymas. Gynėja per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/14 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

LSMU: Goda Vašurenkaitė 21 (7 atk. kam), Agnė Pelegrimaitė 11 (3/9 dvit.), Martyna Kravčenkaitė 10 (3/14 dvit., 15 atk. kam), Gerda Vitkevičiūtė 6.

„Naftėnas-R. Sargūno SG-SC“: Viltė Andrunavičiūtė 14 (5 atk. kam), Justina Leskauskaitė 13 (6/8 dvit., 12 atk. kam), Ugnė Mikštaitė 8 (6 rez. perd., 6 kl., 4 per. kam.), Kamilė Žukaitė 6.