Kauno derbyje – įtikinama „Žalgirio“ merginų pergalė

2020-10-28 21:18
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos B divizione iškovojo Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ (2-0) merginos.

5

Sandros Čižauskienės auklėtinės namuose 74:44 (10:5, 21:17, 24:9, 17:13) pranoko vis dar be pergalių liekančias Kauno LSMU (0-3) krepšininkes.

Jei pirmojoje rungtynių pusėje rungtynių nugalėtojas nepaaiškėjo (33:22), po ilgosios pertraukos ant parketo dominavo žalgirietės, kurios trečiajame kėlinyje surengė galingą spurtą (16:3) ir po Danielės Pakulytės tolimo metimo susikrovė 24 taškų pranašumą (49:25).

Po tokio nokdauno Tomo Bakanausko auklėtinėms atsitiesti nebepavyko ir ketvirtasis kėlinys tapo formalumu.

„Žalgirio“ merginas į pergalę vedė Simona Visockaitė. Krašto puolėja rungtyniavo be keitimų ir per 40 minučių pelnė 15 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, išrašė 5 blokus, 8 kartus suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Danielė Pakulytė 23 (7/17 trit., 5 atk. kam.), Simona Visockaitė 15 (12 atk. kam.), Aistė Švėgždaitė (4/12 dvit., 6 kl.), Simona Glinskaitė ir Neda Pliatkutė po 7 (8 rez. perd., 9 per. kam.).

LSMU: Gerda Vitkevičiūtė 12 (5 kl.), Martyna Kravčenkaitė 10 (5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kl.), Saulė Liesytė 5, Goda Vašurenkaitė ir Miglija Žalkauskaitė (6 atk. kam., 12 naud.) po 4.