Puikus E. Matiukaitės pasirodymas vainikuotas užtikrinta „Šiaulių“ pergale

2020-12-19 14:48

Šiaulių „Šiauliai“ (5-3) pratęsė pergalingą seriją „Huawei Moterų lygos“ A divizione.

Fotogalerija

Romualdo Petronio auklėtinės namuose 90:44 (24:6, 23:10, 25:13, 18:15) nugalėjo LCC tarptautinio universiteto (0-8) krepšininkes ir pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šiaulietės į priekį pabėgo jau pirmajame ketvirtyje. Goda Kuzminskytė pataikė baudas, Urtė Bukauskaitė surinko 5 taškus paeiliui, Jacqueline Benitez atseikėjo tritaškį, o Agnesė Garčinskaitė realizavo baudų metimus ir „Šiaulių“ persvara pasiekė 20 taškų – 24:4.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o šiaulietės didžiausią pranašumą buvo susikrovusios ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 88:33.

Nugalėtojoms Enrika Matiukaitė per 25 minutes pelnė 21 tašką (10/17 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Enrika Matiukaitė 21 (10/17 dvit., 9 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 13, Goda Kuzminskytė 11, Davida Dale 10 (5/8 dvit.).

LCC: Maria Anufrienka 13 (3/11 trit.), Rusnė Būgaitė 8, Austė Jurevičiūtė 7.