„Aistės-LSMU“ Klaipėdoje įveikė LCC

2021-01-08 19:39
Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Užtikrintą pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (9-2), kuriuos svečiuose 74:41 (24:12, 11:3, 19:17, 20:9) įveikė LCC tarptautinį universitetą (0-9).

19
28
88%
7/8
9

Kaunietės iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pirmąjį kėlinį „Aistės-LSMU“ laimėjo 12 taškų persvara, o per antrąjį ketvirtį savo pranašumą padidino iki 20 taškų ir užtikrintai valdė situaciją – 35:15.

Per trečiąjį kėlinį klaipėdietės pelnė daugiau taškų (17) nei per pirmąją rungtynių pusę, tačiau viešnios išlaikė saugų 22 taškų pranašumą ir galiausiai iškovojo lengvą pergalę.

Nugalėtojų komandoje naudingiausiai žaidė Gedvilė Savostaitė, kuri surinko 19 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 25 naudingumo balus.

LCC: Austė Jurevičiūtė 12, Gustė Drakšaitė 11 (9 atk. kam.), Rusnė Būgaitė 7 (8 atk. kam.).

„Aistės-LSMU: Gedvilė Savostaitė 19 (9 atk. kam.), Klaudija Janionytė 11, Kamilė Mickutė, Deimantė Žukaitė (5 per. kam.) ir Karolina Kazočiūnaitė po 9.