Trigubo dublio ritmu žaidusi A. Černeckytė atvedė „Neptūną“ į pergalę prieš LCC

2021-01-22 19:49

Klaipėdos „Neptūno“ (8-5) krepšininkės „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo aštuntąją pergalę.

Fotogalerija

Andros Gabalytės treniruojama komanda išvykoje 82:73 (21:27, 20:15, 24:17, 17:14) įveikė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-13) studentes, kurios šiame sezone toliau lieka be pergalių.

Rungtynes geriau pradėjo LCC merginos, kurios pirmajame kėlinyje įgijo 6 taškų pranašumą (27:21), tačiau antrajame ketvirtyje „Neptūno“ krepšininkės atsakė spurtu 16:3 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (41:34).

Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką Viliaus Staniškausko auklėtinėms pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių LCC minimaliai pirmavo (42:41).

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ vėl spurtavo, įgijo 6 taškų pranašumą (65:59) ir veiksmas persikėlė į lemiamą ketvirtį.

Vedamos Ligitos Tamutytės, kuri pelnė 6 taškus paeiliui, likus 4 minutėms A. Gabalytės auklėtinės įgijo 9 taškų pranašumą (76:67), kurį sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Agnė Černeckytė. „Neptūno“ kapitonė per 40 minučių pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 bei prarado 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

LCC: Viltė Andrunavičiūtė 27 (10/21 dvit., 0/7 trit.), Rusnė Būgaitė 18 (5 per. kam.), Vestina Keburytė 9.

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 24 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Ligita Tamutytė 18 (10 atk. kam., 7 kl.), Gintarė Paulauskaitė 17 (8 atk. kam.), Dalia Donskichytė 12 (9 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam., 7 kld.).