A. Rinkevičiūtės taškai atnešė LSMU ekipai dramatišką pergalę prieš „VK-Kamanę“

2021-03-03 22:43
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dramatišką pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo Kauno LSMU (1-4) krepšininkės.

11

Tomo Bakanausko auklėtinės namuose 58:57 (20:22, 16:14, 14:12, 10:7) nugalėjo Vilniaus „VK-Kamanę“ (0-6).

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms ir esant lygiam rezultatui (56:56), Aurimė Rinkevičiūtė dvitaškiu persvėrė rezultatą šeimininkių naudai (58:56). Likus 37 sekundėms Ina Jackevič realizavo vieną baudą (57:58), o per 24 sekundes atakos suregzti nesugebėjusios kaunietės suteikė šansą „VK-Kamanei“ išplėšti pergalę.

Lemiamai atakai vilnietės turėjo 3 sekundes, tačiau Olgos Fominos dvitaškis tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo trigubą dublį surinkusi A. Rinkevičiūtė, kuri per 34 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 30 naudingumo balų.

LSMU: Aurimė Rinkevičiūtė 13 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Goda Vašurenkaitė 12 (9 atk. kam.), Miglija Žalkauskaitė 8.

„VK-Kamanė“: Kamilė Žiedelytė 21 (9 atk. kam.), Olga Fomina 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Šarūnė Valytė 9.

Tuo metu turnyrinės lentelės lyderė Alytaus „RKL-GUT.LT“ (6-0) ekipa ir toliau neklumpa.

Kristinos Grižienės auklėtinės išvykoje 78:60 (16:13, 23:11, 17:14, 22:22) įveikė Panevėžio „Naftėno-R.Sargūno SG-SC“ (4-2) krepšininkes.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Justina Razukevičiūtė, kuri per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“: Samanta Motužytė 13, Ugnė Mikštaitė (5 kl.) ir Justina Leskauskaitė (8 atk. kam.) po 11.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 21, Justina Razukevičiūtė 18 (7 atk. kam.), Milda Navickaitė 17 (7 atk. kam.), Gedvilė Savostaitė 12 (15 atk. kam.).