Lyderių akistatoje – įtikinama „LSU-Kauno“ pergalė

2021-03-06 00:24
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

„Huawei Moterų lygos“ B divizione penktąją pergalę paeiliui iškovojo Kauno „LSU-Kaunas“ (5-0).

4
22
8
9

Rasos Kreivytės auklėtinės namuose 80:60 (12:15, 28:21, 21:18, 19:6) įveikė Alytaus „RKL-GUT.LT“ (6-1) krepšininkes, kurioms tai buvo pirmoji čempionato nesėkmė.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet kaunietės spurtavo 13:2 ir po Neringos Birietienės dvitaškio likus 4 minutėms įgijo 19 taškų pranašumą (75:56).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo N. Birietienė, kuri per 31 minutę pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Alytiškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Gedvilės Savostaitės dvigubas dublis. Puolėja per 37 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 11 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„LSU-Kaunas“: Neringa Birietienė 21, Dovilė Lukšienė 16 (5 rez. perd., 8 per. kam.), Ieva Stankevičiūtė 14 (5 per. kam.), Inga Raulušavičienė 11, Eglė Malašauskė 10.

„RKL-GUT.LT“: Justina Razukevičiūtė 16 (8 kl.), Gerda Tamoševičiūtė 12, Gedvilė Savostaitė 11 (11 atk. kam.).