Bronzinę seriją pergale pradėjo „Aistės-LSMU“

2021-03-18 21:36

Gabija Šegždaitė surinko dvigubą dublį, o jos vedamos Kauno „Aistės-LSMU“ „Huawei Moterų lygos“ bronzinę seriją pradėjo pergale.

Fotogalerija

Kaunietės namie 52:48 (9:11, 20:11, 10:15, 13:11) įveikė „Šiaulius“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios serijos rungtynės vyks sekmadienį Šiauliuose.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms priekyje dar buvo „Šiauliai“ (48:47), tačiau svečių ekipa per likusį laiką taškų nepelnė.

Kauno klubą į priekį dvitaškiu išvedė Gabija Šegždaitė, vėliau ji įmetė vieną baudos metimą, o pergalę įtvirtino taikliai nuo baudų metimų linijos atakavusi Deimantė Žukaitė.

Kauno komandai Gabija Šegždaitė per 39 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 17 naudingumo balų.

Ji iki mačo pabaigos likus 5 minutėms ir 25 sekundėms buvo nubausta penktąja pražanga. Tuomet „Šiauliai“ pirmavo 44:41, tačiau liko rungtyniauti septyniese ir patyrė nesėkmę.

„Aistės-LSMU“: Gabija Šegždaitė 16 (6/11 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė 14 (6/13 dvit., 5 atk. kam.), Deimantė Žukaitė 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 7 (1/5 trit., 7 atk. kam., 2 blok.).

„Šiauliai“: Davida Dale 18 (9/21 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Savannah Plentovich 13 (4/4 dvit., 7 atk. kam.), Enrika Matiukaitė 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).