„KM Žalgirio“ pergalė vainikuota U. Sirtautaitės rekordu

2021-05-09 19:15
Nuotr.: mkl.lt
Nuotr. mkl.lt

Užtikrintą pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo Kauno „KM Žalgiris“ (8-7).

6/12

Sandros Čižauskienės auklėtinės išvykoje 62:46 (16:12, 17:6, 19:16, 10:12) pranoko Vilniaus „BC Tiketos“ (4-11) krepšininkes bei pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Kaunietės įtikinamą persvarą susikrovė dar pirmoje mačo dalyje, kuomet antrąjį ketvirtį laimėjo 17:6 ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 15 taškų persvara – 33:18.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Ugnė Sirtautaitė. 16-metė sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes B divizione ir per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/12 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 5 sykius suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

„BC Tiketa“: Eglė Jucevičiūtė 11 (5/7 dvit.), Ieva Černiauskaitė 10, Monika Aleksaitė 8.

„KM Žalgiris“: Ugnė Sirtautaitė 23 (6/12 dvit., 3/6 trit.), Neda Pliatkutė 11, Gabrielė Sederevičiūtė 10.