„Tiketa“ prieš atsakomąjį ketvirtfinalio mačą įgijo minimalų pranašumą

2021-05-23 20:11
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dramatiška pergale Huawei Moterų lygos B diviziono ketvirtfinalio seriją pradėjo Vilniaus „Tiketa“.

13
20
10
1

Namie žaidusios vilnietės 63:62 (15:15, 20:11, 17:16, 11:20) palaužė Alytaus „RKL-GUT.LT“ pasipriešinimą.

Seriją laimės per dvejas rungtynes daugiau taškų įmetusi komanda. Antrosios rungtynės Alytuje įvyks gegužės 25-ąją.

Finalo ketverto kovos gegužės 29-30 dienomis bus žaidžiamos Kėdainiuose.

Vilniaus komandai Eglė Jucevičiūtė per 24 minutes pelnė 13 taškų (6/12 dvitaškiai, 1/1 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 20 naudingumo balų.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Gerda Raulušaitytė, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 28 taškai (9/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 10/10 baudų metimai), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai.

„Tiketa“: Eglė Jucevičiūtė (6/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Monika Aleksaitė (3/7 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.) po 13, Vakarė Stankevičiūtė 10 (1/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 6 kld.), Ieva Marija Černiauskaitė 9 (3 per. kam.), Rūta Savickaitė 8.

„RKL-GUT.LT“: Gerda Raulušaitytė 28 (9/14 dvit., 10/10 baud., 7 atk. kam., 5 kld., 35 naud.), Rita Žilinskaitė 15 (3/7 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.).