Įspūdingo L. Tamutytės dvigubo dublio fone – pergalingas „Neptūno“ startas A divizione

2021-10-08 20:12

Ligita Tamutytė surinko dvigubą dublį, o jos vedamos Klaipėdos „Neptūno“ (1-0) krepšininkės pergalingai startavo „Huawei Moterų lygos“ A divizione.

Klaipėdietės namuose 79:50 (13:16, 17:15, 20:10, 29:9) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-1) ekipą.

Po dviejų kėlinių 1 tašku pirmavo vilnietės (31:30), tačiau tuomet „Neptūnas“ sužaidė du puikius kėlinius ir antrąją rungtynių pusę laimėjo 49:19.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose žibėjo L. Tamutytė, kuri per 37 minutes pelnė 15 taškų (5/14 dvit., 0/0 trit., 5/9 baud.), atkovojo 21 kamuolį, 5 sykius suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 19 (4/6 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam.), Ligita Tamutytė 15 (5/14 dvit., 5/9 baud., 21 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld., 28 naud.), Dominyka Paliulytė 14 (2/10 dvit., 3/9 trit., 7 per. kam.), Dalia Donskichytė (1/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.) ir Andra Gabalytė (1/5 trit., 12 atk. kam.) po 11.

„Kibirkštis-VKM“: Ugnė Sirtautaitė 16 (5/9 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Gerda Raulušaitytė 10 (4/12 dvit., 11 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė 8 (4/10 dvit., 11 atk. kam., 8 kld.), Gabija Strolytė 7.