2024-03-28 18:00 | ||
Kėdainių SC | Vilniaus DPV | |
Vilainių SC, Parko g. 4 |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-03-29 16:15 | ||
Rygos TTT | Vilniaus Kibirkštis | |
Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga |
||
Baltijos moterų krepšinio lyga |
2024-03-29 17:30 | ||
Kauno Aistės-LSMU | Šiaulių Šiauliai-Vilmers | |
LSMU Sporto centras, Tilžės g. 18, Kaunas |
||
Moterų LKL A divizionas |
2024-03-29 19:00 | ||
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas | Klaipėdos Neptūnas-Amberton | |
Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga |
||
Baltijos moterų krepšinio lyga |
2024-03-30 13:00 | ||
Šiaulių KA Saulė - ŠSG | Vilniaus DPV | |
J. Janonio gimnazija, Tilžės g. 137, Šiauliai |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-03-30 13:15 | ||
Nežinoma | Nežinoma | |
Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga |
||
Baltijos moterų krepšinio lyga |
2024-03-30 16:05 | ||
Nežinoma | Nežinoma | |
Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga |
||
Baltijos moterų krepšinio lyga |
2024-04-03 20:15 | ||
KK Patriotės | Vilniaus universitetas | |
KM „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-04-04 19:00 | ||
MKK Panevėžys | Vilniaus Kibirkštis | |
„Kalnapilio“ arena, Parko g. 12, Panevėžys |
||
Moterų LKL A divizionas |
2024-04-05 19:30 | ||
Vilniaus DPV | Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC | |
Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49,. Vilnius |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-04-06 13:00 | ||
Alytaus RKL-GUT.LT | Kauno LSU-Kaunas | |
Medicininės reabilitacijos ir sporto centras, Pramonės g. 9a, Alytus |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-04-06 13:00 | ||
Šiaulių KA Saulė - ŠSG | Vilniaus Kibirkštis-VKM | |
J. Janonio gimnazija, Tilžės g. 137, Šiauliai |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-04-06 17:00 | ||
Kėdainių SC | Lietuvos sveikatos mokslų universitetas | |
Vilainių SC, Parko g. 4 |
||
Moterų LKL B divizionas |
2024-04-07 14:20 | ||
Vilniaus BC 7bet | Vilniaus Kamanė | |
MRU didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius |
||
Moterų LKL B divizionas |
« | 1 | 2 | » | 1 -14 iš 18 |