|
|
|
-
Pagrindinis
-
Statistika
-
Statistika: Rungtynės
-
Statistika: Detali
-
Rekordai
-
Palyginimas
|
Apie
2024-2025: Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC (Moterų lygos B divizionas) 2025-2026: Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC (Moterų lygos B divizionas)
|
Moterų LKL B divizionas
|
Sezonai:
25/26
| 24/25
| Data |
Komanda |
Varžovas |
Rezultatas |
MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|
|
|
|
67-71
|
34
|
0%
0/3
|
0%
0/3
|
-
0/0
|
7
6/1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
0
|
1
|
1
|
0
|
3
|
|
|
|
|
83-66
|
33
|
66.7%
8/12
|
0%
0/1
|
100%
2/2
|
4
2/2
|
2
|
3
|
2
|
0
|
1
|
2
|
1
|
18
|
18
|
|
|
|
|
80-61
|
28
|
64.3%
9/14
|
0%
0/1
|
60%
3/5
|
3
3/0
|
3
|
3
|
4
|
1
|
0
|
4
|
4
|
21
|
19
|
|
|
|
|
79-65
|
32
|
33.3%
3/9
|
100%
2/2
|
-
0/0
|
6
4/2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
3
|
0
|
12
|
7
|
|
|
|
|
69-60
|
21
|
50%
2/4
|
33.3%
1/3
|
100%
2/2
|
5
4/1
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
2
|
9
|
10
|
|
|
|
|
45-70
|
28
|
41.7%
5/12
|
25%
1/4
|
-
0/0
|
13
10/3
|
6
|
1
|
2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
13
|
20
|
|
|
|
|
77-80
|
26
|
33.3%
2/6
|
50%
1/2
|
100%
4/4
|
10
6/4
|
1
|
3
|
4
|
0
|
0
|
4
|
3
|
11
|
15
|
|
|
|
|
56-60
|
30
|
25%
1/4
|
0%
0/1
|
-
0/0
|
8
7/1
|
1
|
1
|
0
|
2
|
0
|
2
|
1
|
2
|
9
|
|
|
|
|
70-68
|
36
|
62.5%
5/8
|
33.3%
1/3
|
-
0/0
|
9
6/3
|
1
|
0
|
4
|
0
|
1
|
3
|
0
|
13
|
10
|
|
|
|
|
72-46
|
28
|
54.5%
6/11
|
25%
1/4
|
33.3%
1/3
|
12
10/2
|
2
|
5
|
6
|
0
|
1
|
3
|
3
|
16
|
18
|
|
|
|
|
58-69
|
30
|
50%
3/6
|
0%
0/4
|
-
0/0
|
3
2/1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
4
|
0
|
6
|
-3
|
|
|
|
|
91-76
|
27
|
16.7%
1/6
|
100%
1/1
|
-
0/0
|
7
3/4
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1
|
4
|
0
|
5
|
-1
|
|
|
|
|
63-37
|
31
|
50%
5/10
|
0%
0/3
|
66.7%
2/3
|
6
4/2
|
3
|
2
|
1
|
1
|
0
|
3
|
1
|
12
|
12
|
|
|
|
|
68-54
|
30
|
55.6%
5/9
|
0%
0/3
|
-
0/0
|
5
5/0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
4
|
4
|
10
|
9
|
|
|
|
|
73-54
|
32
|
66.7%
2/3
|
33.3%
1/3
|
-
0/0
|
2
2/0
|
2
|
2
|
4
|
1
|
0
|
1
|
3
|
7
|
9
|
|
|
|
|
85-51
|
27
|
83.3%
5/6
|
0%
0/4
|
50%
1/2
|
9
8/1
|
6
|
4
|
2
|
1
|
0
|
1
|
4
|
11
|
26
|
|
|
|
|
27-75
|
31
|
-
0/0
|
0%
0/2
|
-
0/0
|
5
5/0
|
2
|
0
|
5
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1
|
|
|
|
|
49-61
|
36
|
85.7%
6/7
|
0%
0/1
|
-
0/0
|
4
4/0
|
2
|
2
|
3
|
1
|
0
|
1
|
1
|
12
|
16
|
|
|
|
|
54-67
|
29
|
60%
3/5
|
20%
1/5
|
-
0/0
|
7
4/3
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
9
|
9
|
|
|
|
|
51-47
|
35
|
100%
2/2
|
50%
2/4
|
71.4%
5/7
|
7
7/0
|
3
|
0
|
5
|
1
|
0
|
0
|
3
|
15
|
20
|
|
|
|
|
63-55
|
29
|
42.9%
3/7
|
20%
1/5
|
-
0/0
|
6
4/2
|
4
|
1
|
3
|
0
|
2
|
2
|
1
|
9
|
6
|
|
|
|
|
46-62
|
32
|
50%
3/6
|
-
0/0
|
100%
1/1
|
3
2/1
|
4
|
4
|
6
|
2
|
0
|
0
|
2
|
7
|
13
|
|
|
|
|
75-43
|
29
|
0%
0/4
|
40%
2/5
|
-
0/0
|
8
5/3
|
4
|
4
|
5
|
1
|
0
|
4
|
2
|
6
|
9
|
|
| Kategorija |
Reikšmė |
Komanda |
Varžovas |
Sezonas |
Data |
| Naudingumas |
|
|
|
|
|
| Taškai |
|
|
|
|
|
| Atkovoti kamuoliai puolime |
|
|
|
|
|
| Atkovoti kamuoliai gynyboje |
|
|
|
|
|
| Atkovoti kamuoliai |
|
|
|
|
|
| Rezultatyvūs perdavimai |
|
|
|
|
|
| Perimti kamuoliai |
|
|
|
|
|
| Blokuoti metimai |
|
|
|
|
|
| Minutės |
|
|
|
|
|
| Dvitaškių pataikė |
|
|
|
|
|
| Dvitaškių metė |
|
|
|
|
|
| Tritaškių pataikė |
|
|
|
|
|
| Tritaškių metė |
|
|
|
|
|
| Baudų pataikė |
|
|
|
|
|
| Baudų metė |
|
|
|
|
|
| Baudų metė |
|
|
|
|
|
| Baudų metė |
|
|
|
|
|
| Pražangos |
|
|
|
|
|
| Išprovokuotos pražangos |
|
|
|
|
|
| Prarasti kamuoliai |
|
|
|
|
|
| Gauti blokai |
|
|
|
|
|
|
| Reikšmė |
Kategorija |
Reikšmė |
|
Minutės |
|
|
Rungtynių skaičius |
|
|
Naudingumas |
|
|
Taškai |
|
|
Atkovoti kamuoliai puolime |
|
|
Atkovoti kamuoliai gynyboje |
|
|
Atkovoti kamuoliai |
|
|
Rezultatyvūs perdavimai |
|
|
Perimti kamuoliai |
|
|
Blokuoti metimai |
|
|
Dvitaškių metė |
|
|
Tritaškių metė |
|
|
Baudų metė |
|
|
Pražangos |
|
|
Išprovokuotos pražangos |
|
|
Prarasti kamuoliai |
|
|
Gauti blokai |
|
|
Sezonai:
25/26
| 24/25
Tipas: Vidurkis | Bendri Moterų LKL B divizionas
|
MIN |
2P M/A |
3P M/A |
FT M/A |
REB |
AS |
ST |
TO |
BS |
RBS |
PF |
RF |
PTS |
EFF |
GM |
|
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
|
694:00
|
51.3%
79/154
|
23.4%
15/64
|
72.4%
21/29
|
149
113/36
|
52
|
37
|
66
|
15
|
7
|
55
|
38
|
224
|
255
|
23 »
|
|
Reguliarusis sezonas
|
398:00
|
53.5%
38/71
|
20%
8/40
|
69.2%
9/13
|
72
55/17
|
31
|
20
|
40
|
9
|
3
|
26
|
23
|
109
|
126
|
13 »
|
|
Atkrintamosios varžybos
|
67:00
|
53.3%
8/15
|
0%
0/4
|
100%
2/2
|
11
8/3
|
3
|
4
|
4
|
2
|
1
|
3
|
2
|
18
|
21
|
2 »
|
|
Namų rungtynės
|
333:00
|
54.8%
40/73
|
8%
2/25
|
66.7%
12/18
|
70
57/13
|
25
|
25
|
34
|
10
|
1
|
23
|
21
|
98
|
129
|
11 »
|
|
Išvykos rungtynės
|
361:00
|
48.1%
39/81
|
33.3%
13/39
|
81.8%
9/11
|
79
56/23
|
27
|
12
|
32
|
5
|
6
|
32
|
17
|
126
|
126
|
12 »
|
|
Laimėtos rungtynės
|
171:00
|
56.9%
33/58
|
14.3%
3/21
|
53.8%
7/13
|
50
39/11
|
20
|
16
|
16
|
4
|
1
|
15
|
13
|
82
|
104
|
6 »
|
|
Pralaimėtos rungtynės
|
523:00
|
47.9%
46/96
|
27.9%
12/43
|
87.5%
14/16
|
99
74/25
|
32
|
21
|
50
|
11
|
6
|
40
|
25
|
142
|
151
|
17 »
|
|
Paskutinės 5 rungtynės
|
148:00
|
52.4%
22/42
|
30%
3/10
|
77.8%
7/9
|
25
19/6
|
10
|
7
|
10
|
3
|
2
|
15
|
8
|
60
|
57
|
5 »
|
|
Spalis
|
90:00
|
35.3%
6/17
|
30%
3/10
|
100%
1/1
|
17
11/6
|
12
|
9
|
14
|
3
|
2
|
6
|
5
|
22
|
28
|
3 »
|
|
Lapkritis
|
158:00
|
80%
16/20
|
18.8%
3/16
|
66.7%
6/9
|
32
28/4
|
13
|
7
|
16
|
3
|
0
|
4
|
10
|
47
|
72
|
5 »
|
|
Gruodis
|
93:00
|
54.5%
12/22
|
11.1%
1/9
|
66.7%
2/3
|
13
11/2
|
6
|
4
|
6
|
3
|
0
|
8
|
8
|
29
|
30
|
3 »
|
|
Sausis
|
57:00
|
33.3%
4/12
|
20%
1/5
|
-
|
10
5/5
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1
|
8
|
0
|
11
|
-4
|
2 »
|
|
Vasaris
|
120:00
|
48.3%
14/29
|
30%
3/10
|
71.4%
5/7
|
39
29/10
|
5
|
9
|
14
|
2
|
2
|
12
|
7
|
42
|
52
|
4 »
|
|
Kovas
|
81:00
|
40%
10/25
|
44.4%
4/9
|
100%
2/2
|
24
18/6
|
10
|
1
|
4
|
1
|
1
|
10
|
2
|
34
|
37
|
3 »
|
|
Balandis
|
95:00
|
58.6%
17/29
|
0%
0/5
|
71.4%
5/7
|
14
11/3
|
6
|
7
|
8
|
3
|
1
|
7
|
6
|
39
|
40
|
3 »
|
|
Prieš Vilniaus DPV-Viko
|
59:00
|
30%
3/10
|
22.2%
2/9
|
-
|
11
7/4
|
4
|
4
|
6
|
1
|
0
|
8
|
2
|
12
|
6
|
2 »
|
|
Prieš Druskininkų BC Deivės
|
59:00
|
33.3%
4/12
|
100%
1/1
|
100%
1/1
|
10
5/5
|
4
|
4
|
9
|
2
|
1
|
4
|
2
|
12
|
12
|
2 »
|
|
Prieš Vilniaus universitetas
|
29:00
|
42.9%
3/7
|
20%
1/5
|
-
|
6
4/2
|
4
|
1
|
3
|
0
|
2
|
2
|
1
|
9
|
6
|
1 »
|
|
Prieš KK Patriotės
|
66:00
|
58.3%
7/12
|
28.6%
2/7
|
70%
7/10
|
13
11/2
|
6
|
2
|
6
|
2
|
0
|
3
|
4
|
27
|
32
|
2 »
|
|
Prieš Vilniaus Kamanė
|
56:00
|
72.7%
8/11
|
11.1%
1/9
|
50%
1/2
|
16
12/4
|
6
|
5
|
3
|
1
|
0
|
3
|
5
|
20
|
35
|
2 »
|
|
Prieš Vilniaus Oaks
|
66:00
|
68.8%
11/16
|
0%
0/4
|
-
|
9
9/0
|
3
|
2
|
4
|
2
|
0
|
5
|
5
|
22
|
25
|
2 »
|
|
Prieš Vilniaus VKM-Kibirkštis-MRU
|
63:00
|
66.7%
2/3
|
20%
1/5
|
-
|
7
7/0
|
4
|
2
|
9
|
1
|
0
|
1
|
4
|
7
|
10
|
2 »
|
|
Prieš Kėdainių SC
|
56:00
|
47.8%
11/23
|
25%
2/8
|
33.3%
1/3
|
25
20/5
|
8
|
6
|
8
|
1
|
1
|
5
|
3
|
29
|
38
|
2 »
|
|
Prieš Klaipėdos VKKM-KU-Neptūnas-Amberton
|
64:00
|
63.6%
14/22
|
25%
1/4
|
60%
3/5
|
12
9/3
|
4
|
3
|
8
|
1
|
1
|
7
|
4
|
34
|
29
|
2 »
|
|
Prieš Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
|
85:00
|
27.3%
3/11
|
14.3%
1/7
|
100%
2/2
|
20
17/3
|
5
|
2
|
2
|
4
|
0
|
8
|
4
|
11
|
22
|
3 »
|
|
Prieš Kretingos Kretinga
|
91:00
|
48.1%
13/27
|
60%
3/5
|
100%
6/6
|
20
12/8
|
4
|
6
|
8
|
0
|
2
|
9
|
4
|
41
|
40
|
3 »
|
|