Ukmergėje dominavusi „Kibirkštis“ išsivežė įtikinamą pergalę

2018-12-04 21:10

Vilniaus „Kibirkšties“ (6-0) krepšininkės įtikinama pergale sutvirtino savo poziciją MultiGyn Moterų lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Valdo Gecevičiaus treniruojamas sostinės klubas išvykoje 83:55 (22:13, 20:9, 21:19, 20:14) įveikė Ukmergės „Vilkmergę“ (2-3) ir vietiniame fronte laimėjo šeštą kartą iš tiek pat galimų.

9
18
100%
3/3
7

Kovą pirmajame ketvirtyje davusios „Vilkmergės“ krepšininkės aštuntąją mačo minutę atsilikinėjo 13:17, bet per likusią kėlinio dalį taškų nepelnė ir paleido varžoves 13:22. Įsibėgėjusios vilnietės antrąjį kėlinį laimėjo 20:9 ir užtikrintai buvo priekyje – 42:22.

Šeimininkės krepšį iš dvitaškio zonos atakavo 32 proc. taiklumu (13/40), o iš toli pataikė 28 proc. metimų (4/14 metimai). „Kibirkščiai“ nuo suolo pakilusios krepšininkės pelnė 38 iš 83 taškų, tuo metu „Vilkmergei“ atsarginės žaidėjos surinko 11 iš 55 taškų.

Ukmergės komandos vidurio puolėja Kourtni Perry užfiksavo dvigubą dublį – per 26 minutes pelnė 10 taškų (3/11 dvitaškiai, 4/4 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Vilkmergė“: Klaudija Serkevičiūtė 12 (4/10 metimai), Kourtni Perry 10 (10 atk. kam.), Patricija Sribikytė, Gabrielė Šulskė (2/10 metimai, 5 kld.) ir Rasa Knyzaitė (2/7 metimai) – po 8.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 18 (7/16 metimai), Morgan Pullins 15 (7/15 metimai, 8 atk. kam.), Eglė Zabotkaitė 11 (5/5 metimai).