S. Visockaitės ir U. Čižauskaitės vedamas „Žalgiris“ nepaliko vilčių Panevėžio komandai

2018-12-19 20:32
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Simona Visockaitė ir Urtė Čižauskaitė rungtyniavo rezultatyviau ir naudingiau nei visa Panevėžio „Naftėno-KKSC“ (6-5) komanda, o jų vedamas Kauno „Žalgiris“ (9-2) MultiGyn Moterų lygos B diviziono namų mače 70:39 (15:5, 22:11, 18:10, 15:13) iškovojo užtikrintą pergalę.

28
45
63%
5/8
22

S. Visockaitė per 36 minutes pelnė 28 taškus (10/19 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 22 kamuolius, blokavo 6 metimus, perėmė 2 kamuolius ir įsirašė 45 naudingumo balus.

Tuo metu U. Čižauskaitė rungtyniavo 27 minutes, įmetė 22 taškus (11/19 dvitaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 13 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

Vos 24 proc. pataikymą iš žaidimo fiksavusios panevėžietės iš viso pelnė 39 taškus ir užfiksavo vos 16 balų naudingumą.

„Naftėno-KKSC“ ekipai šioje dvikovoje nepadėjo lyderė Agnesė Garčinskaitė.

„Žalgiris“: Simona Visockaitė 28 (22 atk. kam., 6 blk.), Urtė Čižauskaitė 22 (13 atk. kam.), Klaudija Janionytė 9 (7 rez. perd.).

„Naftėnas-KKSC“: Justina Leskauskaitė 8 (8 atk. kam.), Emilija Stasiūnaitė ir Vestina Keburytė – po 6, Justina Oficerovaitė (8 atk. kam.), Indrė Balčiūnaitė ir Eglė Mikštaitė (6 atk. kam.) – po 5.