Baltijos šalių čempionate – užtikrinta „Aisčių-LSMU“ pergalė

2019-10-18 20:05
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr. Aistės-LSMU

Antrąją pergalę Baltijos šalių čempionate įsirašė Kauno „Aistės-LSMU“ (2-1), kurios svečiuose 69:51 (25:13, 18:12, 14:12, 12:14) pranoko Rygos Stradina universiteto (0-2) komandą.

18
17
3
50%
3/6

Viešnios iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Rasa Knyzaitė ir Karolina Kazočiūnaitė pataikė metimus iš po krepšio, dar po du taškus pridėjo Gabija Šegždaitė, Kristina Masionytė bei Ieva Bagdanavičienė ir kaunietės mačą pradėjo spurtu 10:0.

Viešnios visus klausimus išsprendė antrajame kėlinyje. K. Masionytė, G. Šegždaitė ir Martyna Petrėnaitė pelnė po du taškus, „Aistės-LSMU“ laimėjo dar vieną atkarpą 10:0 ir nutolo jau 20 taškų persvara – 36:16.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir Kauno komanda įsirašė įtikinamą pergalę.

„Teigiamą rezultatą nulėmė gera rungtynių pradžia ir žaidybinio plano laikymąsis, – po rungtynių sakė nugalėtojų vyriausiasis treneris Rokas Kondratavičius. – Mažos detalės, rungtynių planas ir jo įgyvendinimas leido jau nuo pirmų minučių krautis persvarą ir rinktis taškus, kurie vėliau vaidino didelį vaidmenį dvikovoje.

Pastebiu, kad dauguma žaidėjų padarė išvadas po paskutinių rungtynių ir pastebimai pagerino įsiliejimą į žaidimą energijos, supratimo prasme.“

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidusi I. Bagdanavičienė pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/1 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Stradina universitetas: Anna Buša 23 (6/10 trit.), Alise Bruzinska 11 (5/11 dvit.), Guna Lagzdina 8.

„Aistės-LSMU“: Ieva Bagdanavičienė 18 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Brigita Sinickaitė 13 (4/6 dvit.), Rasa Knyzaitė 9.