Geležinę gynybą ketvirtajame kėlinyje pademonstravusi „VK-Kamanė“ iškovojo pirmąją pergalę

2019-11-09 13:30
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pirmąją pergalę Moterų lygos B divizione iškovojo Vilniaus „VK-Kamanės“ (1-4) krepšininkės.

25
29
63%
5/8
56%
5/9

Danutės Puodžiūnienės auklėtinės namuose 65:51 (12:11, 14:20, 17:14, 22:6) pranoko KK „Patriočių“ pasipriešinimą (0-5).

Po trečiojo kėlinio šeimininkės dar turėjo 2 taškų deficitą (43:45), tačiau lemiamą ketvirtį laimėjo 22:6 bei įsirašė pirmąją pergalę šiame čempionate.

Nugalėtojas į pergalę vedė Kamilė Žiedelytė, kuri pelnė 25 taškus (5/8 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„VK-Kamanė“: Kamilė Žiedelytė 25 (5/8 dvit., 5/9 trit.), Olga Fomina 20 (1/10 dvit., 6/13 trit., 12 atk. kam., 5 per. kam.), Šarūnė Valytė 9.

„Patriotės“: Jurgita Šegždaitė 14 (2/4 trit., 6/8 baudos), Ramunė Eskertaitė (1/5 dvit., 1/10 trit., 10 atk. kam.) ir Gabrielė Valaitytė (5/10 dvit., 14 atk. kam.) po 10.