„Kibirkštis-MRU“ savaitgalį užbaigė pergale Liepojoje

2020-01-05 22:17
Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (7-2) krepšininkės sekmadienio vakarą iškovojo pergalę Douglas Baltijos čempionate.

15
21
Blokuoti metimai
4
71%
5/7

Vilnietės išvykoje 84:67 (23:17, 29:13, 13:21, 19:16) nugalėjo Liepojos „Liepaja/LSSS“ (3-7) komandą.

„Kibirkštis-MRU“ pranašumą susikrovė dar pirmojoje rungtynių pusėje, kai po dviejų kėlinių pirmavo 22 taškų pranašumu – 52:30. Per likusį laiką Liepojo ekipai pasivyti vilniečių nebepavyko.

Rungtynių MVP tapo Vilniaus komandoje žaidžianti Daugilė Šarauskaitė, kuri per 31 minutę pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, išrašė 4 blokus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Kibirkšties-MRU“ komanda varžoves pranoko tiek atkovotų kamuolių (40 prieš 26), tiek rezultatyvių perdavimų (17 prieš 10) grafose.

„Liepaja/LSSS“: Rūta Veidere 18, Megan Rosenbohm 16 (8 atk. kam.), Ketija Vihmane 11, Lina Loceniece 9 (5 atk. kam.).

„Kibirkštis-MRU“: Kristė Druskytė ir Daugilė Šarauskaitė po 15, Justina Kraujūnaitė (6 atk. kam.) ir Klaudija Serkevičiūtė po 13, Gabrielė Šulskė ir Eglė Zabotkaitė (5 atk. kam.) po 12, Livija Sakevičiūtė 4 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).