„Šiauliai“ paskutinėmis minutėmis Vilniuje įveikė „Kibirkštį-VKM“

2020-02-07 20:50

Moterų lygos A divizione pergalę pasiekė „Šiauliai“ (2-6). Romualdo Petronio auklėtinės svečiuose 67:58 (14:14, 19:16, 18:14, 16:14) įveikė Vilniaus „Kibirkštį-VKM“ (0-7).

Fotogalerija

„Šiauliai“ puikiai pradėjo mačą ir sužaidus pusę kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą (12:2). Visgi po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus 14:14.

Antrąjį kėlinį „Kibirkštis-VKM“ pradėjo atkarpa 6:0, sužaidus 17 minučių pirmavo 29:25, bet paskutinėmis pirmosios mačo pusės minutėmis „Šiaulietės“ surengė atkarpą 8:1 ir pirmavo 33:30.

28-ąją mačo minutę „Šiauliai“ buvo priekyje 44:34. bet vilnietės vėl grįžo į mačą ir likus 3 minutėms ir 42 sekundėms išsiveržė į priekį 57:56.

Likusią rungtynių dalį viešnios laimėjo 11:1 ir šventė pergalę.

Šiaulietės perėmė 12 kamuolių, kai šeimininkės – tik keturis. Viešnios taip pat blokavo 7 metimus, o viena Gintarė Paulauskaitė sustabdė šešias atakas. Vilnietės blokavo 1 metimą.

„Kibirkštis-VKM“: Dominyka Gerkytė ir Audronė Zdanevičiūtė (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 19, Emilija Grigaliūnaitė 10 (7 atk. kam.).

„Šiauliai“: Laurita Jurčiūtė 24 (9/16 dvit.), Urtė Slavickaitė 16, Rusnė Augustinaitė 10, Kamilė Berenytė 6.