G. Šulskės vedama „Kibirkštis-MRU“ triumfavo Estijoje

2020-02-08 19:53
Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Užtikrintą pergalę Douglas Moterų lygos Baltijos čempionate iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-3) krepšininkės.

21
28
100%
4/4
71%
5/7

Algirdo Paulausko auklėtinės šeštadienio vakarą išvykoje 87:73 (21:14, 24:14, 23:22, 19:23) susitvarkė su Talino „Ulikool“ (4-10) komandos iššūkiu.

Vilniečių pergalę lėmė puikiai sužaista pirmoji rungtynių dalis, po kurios Lietuvos ekipa turėjo 17 taškų pranašumą (45:28).

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės Kristės Druskytės tritaškis „Kibirkšties-MRU“ persvarą padidino iki 25 taškų (55:30).

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos žaisti likus pusšeštos minutės Candice Warthen dvitaškis šeimininkių deficitą sumažino iki 8 taškų (63:71).

Vis dėlto jau netrukus vilniečių gretose, Daugilė Šarauskaitė pelnė dvitaškį, Gabrielė Šulskė realizavo dvi baudas, o taiklus Klaudijos Serkevičiūtės tritaškis pergalę įtvirtino (78:63).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Šulskė, kuri per 26 minutes pelnė 21 tašką (2/3 dvit., 4/4 trit., 5/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, keturis sykius suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Ulikool“: Candice Warthen 26 (11/16 dvit.), Annika Koster 16 (5 atk. kam., 6 per. kam.), Katlina Korjus 9.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 21 (4/4 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė 16 (6 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 13, Daugilė Šarauskaitė 12 (10 atk. kam.), Kristė Druskytė 8 (6 atk. kam.).