Galingas kėlinys „Aistėms-LSMU“ leido susikrauti pergalingą persvarą prieš „Šiaulius“

2020-10-24 18:06

Antrąjį kėlinį triuškinamai laimėjusios Kauno „Aistės-LSMU“ (4-0) įgytą dviženklę persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Fotogalerija

Roko Kondratavičiaus auklėtinės „Huawei Moterų lygos“ namų rungtynėse 69:56 (9:16, 26:7, 22:16, 12:17) įveikė po ilgosios pertraukos užsikabinti mėginusias „Šiaulių“ (1-2) žaidėjas.

Sėkmingai startavusios viešnios po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16:9, bet antrajame ketvirtyje sukrapštė vos 7 taškus, į savo krepšį praleido 26 ir paleido iniciatyvą – 23:35.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Aisčių-LSMU“ pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – 63:41. Visgi tada šiaulietės rankų nenuleido ir po spurto 13:2 perpus sumažino atsilikimą – 54:65.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Davida Dale prametė iš toli, Gabija Šegždaitė atsakė dvitaškiu ir įtvirtino Kauno komandos persvarą – 67:54.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Deimantė Žukaitė, per 27 minutes įmetusi 18 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atlikusi 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojusi 2 kamuolius, išprovokavusi 8 pražangas ir surinkusi 25 naudingumo balus.

„Šiaulių“ komandoje debiutavusi naujokė Savannah Plentovich pirmajame mače žaidė 33 minutes, pelnė 6 taškus (0/4 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Enrika Matiukaitė per 21 minutę užfiksavo dvigubą dublį – pelnė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir įsirašė 20 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Deimantė Žukaitė 18, Martyna Petrėnaitė 12, Gabija Šegždaitė 11 (7 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 8.

„Šiauliai“: Davida Dale 16 (4/12 metimai), Enrika Matiukaitė 12 (11 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 9, Goda Kuzminskytė 8.