„Aistės-LSMU“ sostinėje nugalėjo „Kibirkštį-VKM“

2020-12-11 20:01

Septintąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (7-2).

Fotogalerija

Roko Kondratavičiaus auklėtinės išvykoje 81:46 (27:8, 17:11, 25:16, 12:11) pranoko vis dar be pergalių žygiuojančias Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-7) krepšininkes.

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo dar pirmajame kėlinyje, kuomet laikinosios sostinės krepšininkės mačą pradėjo spurtu 18:0, o ketvirtį užbaigė turėdamos 19 taškų pranašumą (27:8).

Antrajame kėlinyje „Aistės-LSMU“ dar labiau nutolo ir po Urtės Slavickaitės baudų metimų prieš ilgąją pertrauką susikrovė 27 taškų persvarą (44:17).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo U. Slavickaitė. Gynėja per 24 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Kibirkštis-VKM“: Emilija Grigaliūnaitė 10 (4 atk. kam., 4 kl.), Aistė Radzevičiūtė 9, Ugnė Sirtautaitė 8, Amalija Pašajevaitė 4, Dominyka Gerkytė, Gintarė Buškevičiūtė ir Gabrielė Sederevičiūtė (6 kld.) po 3.

„Aistės-LSMU“: Urtė Slavickaitė 17 (5 per. kam.), Brigita Sinickaitė 13 (4/9 dvit.), Klaudija Janionytė 12 (5 atk. kam., 5 kld.), Gabija Šegždaitė 11, Deimantė Žukaitė 10.