Antrajame kėlinyje rungtynes perlaužusi „Kibirkštis-MRU“ nugalėjo „Šiaulius“

2021-02-19 18:39

Šešioliktąją pergalę iš eilės „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (16-0)

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 67:42 (15:15, 22:7, 16:13, 14:7) įtikinamai nugalėjo „Šiaulių“ (9-9) krepšininkes, kurioms tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Vilniečių gretose šiandien nežaidė viena iš komandos lyderių Justina Kraujūnaitė.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet esant lygiam rezultatui (15:15) šeimininkės spurtavo 12:0 ir prieš ilgąją pertrauką po Kristės Timofejevos dvitaškio susikrovė 15 taškų pranašumą (37:22).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, G. Kievino auklėtinės ir toliau dominavo bei iškovojo įtikinamą pergalę (67:42).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jacqueline Luna-Castro. Legionierė per 28 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 13 bei prarado 1 kamuolį ir surinko 19 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Jacqueline Luna-Castro 11 (13 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė (8 atk. kam.) ir Ieva Savickaitė (6 atk. kam.) po 10, Audronė Zdanevičiūtė 9.

„Šiauliai“: Davida Dale 13 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Jacqueline Benitez 8, Urtė Bukauskaitė 7.