Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Kibirkštis-VKM“ įveikė LCC

2021-02-26 21:19
Nuotr.: LCC
Nuotr. LCC

Antrąją pergalę šiame „Huawei Moterų lygos“ sezone iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (2-15) komanda.

7

Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę vadavusio Tomo Butkevičiaus treniruota ekipa išvykoje 76:57 (20:13, 17:21, 15:8, 24:15) nugalėjo LCC tarptautinio universiteto (1-17) krepšininkes.

Laimėjusi „Kibirkštis-VKM“ pergalėmis aplenkė Klaipėdos ekipą bei pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynes geriau pradėjo vilnietės, kurios pirmojo kėlinio pabaigoje po Amalijos Pašajevaitės baudos metimo įgijo 9 taškų pranašumą (20:11). Vis dėlto šeimininkės sugebėjo atsitiesti antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 14:2 ir prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki vieno metimo (34:37).

Trečiajame ketvirtyje dominavo „Kibirkštis-VKM“ ir po Ugnės Grigaliūnaitės bei A. Pašajevaitės dvitaškių prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklę persvarą (42:30).

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet vilnietės surengė atkarpą 7:0 ir po Dominykos Gerkytės 5 taškų paeiliui likus 6 minutėms nutolo nepavejamai (62:46).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo D. Gerkytė, kuri per 31 minutę pelnė 17 taškų (6/13 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

LCC: Evelina Razgutė 13 (11 atk. kam.), Viltė Andrunavičiūtė 11 (9 kld.), Vestina Keburytė 10, Austė Jurevičiūtė 9.

„Kibirkštis-VKM“: Dominyka Gerkytė (7 atk. kam., 5 per. kam., 6 rez. perd.) ir Amalija Pašajevaitė (5 atk. kam., 5 per. kam., 8 kl.) po 17, Emilija Grigaliūnaitė 13 (8 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė 11.