Lemiamą ketvirtį laimėjusios šiaulietės triumfavo Taline

2021-10-09 14:58
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Antrąją pergalę „Douglas Baltijos čempionate“ iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Vilmers“ (2-0) krepšininkės.

Tomo Keršio auklėtinės Estijoje 79:66 (20:20, 12:12, 21:22, 26:12) įveikė Talino „TalTech“ (0-1) komandą.

Po trečiojo kėlinio Šiaulietės turėjo 1 taško deficitą (53:54), tačiau lemiamą ketvirtį pradėjo kur kas solidžiau ir per pirmąsias jo 5 minutes susikrovė 8 taškų pranašumą (68:60).

Talino krepšininkės bandė vytis varžoves, bet į tai tai tritaškiu atsakė Urtė Bukauskaitė, dvitaškį pridėjo Donica Cosby ir „Šiaulių-Vilmers“ komanda įsirašė antrąją pergalę.

Nugalėtojas į priekį vedė Cosby, kuri surinko 19 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 perimtus kamuolius bei 18 naudingumo balų.

Šiaulių ekipa ketvirtą kėlinį laimėjo 26:12.

Estijos klubo gretose rezultatyvumu išsiskyrė Marrie Sepp. Gynėja pelnė 19 taškų (8/17 dvit., 0/8 trit., 3/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, prarado 6 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

„TalTech“: Marrie Sepp 19 (8/17 dvit., 0/8 trit., 3/5 baud.), Sille-Liis Molder 13 (6/12 dvit., 1/2 baud.), Sofia Kosareva 11 (3/9 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), Marija Gontsarova 10.

„Šiaulių-Vilmers“: Donica Cosby 19 (7/12 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), Ugnė Bukauskaitė (1/3 dvit., 4/6 trit.), Danguolė Pupkevičiūtė ir Katrina Trankale (5/9 dvit.) po 11, Enrika Matiukaitė 8 (9 atk. kam.)