B divizione „LSU-Kaunas” apgynė savo teritoriją

2021-11-05 22:23
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo „LSU-Kaunas” (2-0). Kaunietės namuose 63:44 (18:9, 16:14, 17:17, 12:4) įveikė Vilniaus BC „7bet“ (1-1) ekipą.

9
24
12
5

Rungtynių pradžioje Dovilė Lukšienė ėmėsi lyderės vaidmens ir dviem taikliais dvitaškiais išvedė „LSU-Kauno“ komandą į priekį (4:0), kai tuo metu viešnios iš Vilniaus prametė visus savo penkis metimus.

Pirmąjį tašką „7bet“ komandai galiausiai pavyko pelnyti nuo baudų metimų linijos (1:6). Dviejų minučių taškų sausra rungtynėse nežadėjo rezultatyvaus kėlinio, bet Brigitos Mockevičiūtės prasiveržimas ir tritaškis padėjo kaunietėms susikurti solidų pranašumą prieš savo varžoves (12:4).

Kaip kėlinį D. Lukšienė pradėjo, taip ir užbaigė – 2 taškų vertės metimu paskutinę kėlinio sekundę (18:9).

Dovilė Lukavičiūtė ir Vakarė Stankevičiūtė puolime ėmėsi iniciatyvos, bet antrajame kėlinyje „7bet“ krepšininkių metimai vėl skriejo pro šalį (11:26).

Kėlinio viduryje pralaužti ledus pavyko Šeilai Gudinskaitei, kuri dvitaškiu metimu ir išprovokuota pražanga sumažino rekordinį deficitą iki 14-os taškų (12:26). Tačiau kol vilnietės stengėsi išspręsti problemas puolime, Rasos Kreivytės auklėtinės vis dažniau rado būdu, kaip sėkmingai užbaigti savo išpuolius (34:23).

Po ilgosios pertraukos „7bet“ krepšininkės savo prasiveržimais pradėjo pavojingai artintis prie „LSU-Kauno” komandos (31:36), o tai suteikė dar daugiau erdvės prie tritaškio linijos Ievai Černiauskaitei (34:36).

Kaunietės nesutriko ir į tai atsakė 10:0 spurtu. Per jį aštuonis taškus įmetė Ieva Stankevičiūtė (46:34).

Per likusias kelias minutes „7bet“ komandai nepavyko arčiau prisiartinti prie varžovių (40:51).

Lemiamo kėlinio pradžioje Brigita Mockevičiūtė savo taikliu dvitaškiu grąžino 13 taškų pranašumą (53:40). „7bet“ krepšininkės dar mėgino grįžti į rungtynes, bet I. Stankevičiūtė, net ir nepataikiusi baudos metimo ,atkovojo kamuolį ir užbaigė ataką 2 greitais taškais (57:42). Vilnietės greitino išpuolius, bet tai joms nepadėjo pralaimėti mažesniu skirtumu (44:63).

Kauno komandai Kornelija Balčiūnaitė per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Šeila Gudinskaitė, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 17 taškų (4/10 dvit., 2/5 trit., 3/5 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„LSU-Kaunas“: Ieva Stankevičiūtė 23 (8/13 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Brigita Mockevičiūtė 13 (3/7 trit.), Kornelija Balčiūnaitė 9 (3/7 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Dovilė Lukšienė 8 (4/9 dvit., 6 kld.).

„7bet“: Šeila Gudinskaitė 17 (4/10 dvit., 2/5 trit., 5 kld.), Ieva Marija Černiauskaitė 9 (2/3 trit.).