Kaune dominavusi „Kibirkštis-MRU“ lieka nenugalėta Baltijoje

2021-11-28 18:32

„Douglas Baltijos čempionate“ Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (7-0) dar sykį šį sezoną įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Aistes-LSMU“ (2-5).

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės svečiuose 72:48 (19:9, 18:17, 18:14, 17:8) nugalėjo kaunietes ir iškovojo 7 pergalę iš eilės.

Praėjusių metų Karalienės taurės finalo pakartojimas šį sezoną vyko du kartus ir abi pergales pasiekė vilnietės. Pirmoji dvikova baigėsi rezultatu 67:60.

Vilnietės visiškai sustabdė varžovių puolimą – „Aistės-LSMU“ dvitaškius metė 35 proc. (12/34), o tritaškius 25 proc. (6/24).

Kovą dėl kamuolių „Kibirkštis-MRU“ laimėjo 40:26 ir atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (26:12).

Lietuvos čempionės jau pirmajame kėlinyje dominavo – 19:9. Po Martynos Petrėnaitės tritaškio „Aistės-LSMU“ buvo priartėjusios iki 3 taškų (22:25), tačiau vėliau G. Kievino kariauna užtikrintai didino apsukas.

Iki pertraukos „Kibirkštis-MRU“ susigrąžino dviženklį pranašumą (37:26), o vėliau laimėjo atkarpą 18:3 ir atsakė į visus likusius klausimus (69:43).

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Camille Droguet, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Justina Miknaitė, per 27 minutes pelniusi 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Kauno komandai Martyna Petrėnaitė per 20 minučių pelnė 17 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 17 (5/11 dvit., 2/4 trit.), Urtė Slavickaitė 10, Greta Stašelienė 9.

„Kibirkštis-MRU“: Justina Miknaitė 16 (4/7 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Camille Droguet 15 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.), Livija Sakevičiūtė 11 (5/5 dvit.), Karolina Kazočiūnaitė (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Gabrielė Šulskė (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 7.