Dominavusios šiaulietės pranoko viešnias iš Latvijos

2021-12-12 14:55

Penktąją pergalę Baltijos čempionate iškovojo „Šiaulių-Vilmers“ (5-4) ekipa.

Fotogalerija

Tomo Keršio auklėtinės namuose 93:66 (25:18, 12:17, 29:11, 27:20) įveikė Daugpilio universiteto (2-7) krepšininkes.

Po dviejų kėlinių šiaulietės turėjo trapų 2 taškų pranašumą (37:35), tačiau perlaužė rungtynes trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:11 ir po Katrinos Trankale dvitaškio įgijo 20 taškų pranašumą (66:46).

„Šiauliai-Vilmers“ komandai Justina Oficerovaitė per 26 minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit., 4/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Isis Lane, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 15 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), 14 atkovotų kamuolių bei 21 naudingumo balas.

„Šiauliai-Vilmers“: Justina Oficerovaitė 19 (3/5 trit., 10 atk. kam., 29 naud.), Donica Cosby (4/10 dvit., 2/2 trit.) ir Katrina Trankale (3/4 trit.) po 15, Evelina Razgutė 10, Klaudija Janionytė 9 (3/7 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Ahiyona Vason 7 (2/9 dvit., 4 per. kam.).

„Daugpilis“: Valerija Baranovska 28 (10/18 dvit., 2/5 trit., 4 kld.), Isis Lane 15 (6/11 dvit., 14 atk. kam., 2 blok.), Kristine Egle 11 (3/7 trit., 5 rez. perd.).