Dominavusios „Aistės-LSMU“ įveikė varžoves iš Latvijos

Penktąją pergalę Baltijos čempionate iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (5-5).

80%
8/10
100%
3/3

Lauryno Dulinsko auklėtinės namuose 83:58 (25:15, 22:21, 18:11, 18:11) įveikė Daugpilio universiteto (2-8) krepšininkes.

Rungtynes geriau pradėjo kaunietės, kurios antrojo kėlinio pabaigoje po Gedvilės Savostaitės dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (47:36).

Mačą „Aistės-LSMU“ perlaužė po pertraukos, kuomet spurtavo 18:11 ir trečiojo kėlinio pabaigoje persvara pasiekė 18 taškų (65:47).

Ketvirtasis ketvirtis tapo formalumu. Kaunietės išlaikė iniciatyvą, padidino persvarą ir triumfavo.

Kauno komandai Brigita Sinickaitė per 31 minutę pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Isis Lane, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos, 1 rezultatyvus perdavimas bei 13 naudingumo balų.

„Aisčių-LSMU“ komandoje mačą praleido Greta Stašelienė.

„Aistės-LSMU“: Brigita Sinickaitė 22 (8/10 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Urtė Slavickaitė 15 (6/6 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Gintarė Paulauskaitė 12 (4/10 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Martyna Petrėnaitė 10 (3/7 dvit., 8 atk. kam.), Gedvilė Savostaitė 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).

Daugpilio universitetas: Kristine Egle 13 (3/9 trit., 4 rez. perd., 6 kld.), Jolanta Rimša-Auguceviča 11 (4/9 dvit.), Isis Lane (5/10 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.) ir Valerija Baranovska (4/8 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.) po 10.