„7bet“ pratęsė „Patriots“ nesėkmių ruožą Akmenėje

2022-01-08 18:36
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vakarė Stankevičiūtė pataikė 5 tritaškius, pelnė 17 taškų ir jos atstovaujama Vilniaus „7bet“ (5-4) šventė penktąją pergalė B divizione.

16
31
3
Blokuoti metimai
3

Vilniaus klubas išvykoje 89:47 (23:9, 19:14, 26:18, 21:6) be didesnio vargo įveikė Akmenės r. „Patriots“ (0-10), kurioms tai buvo dešimtasis pralaimėjimas paeiliui.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo V. Stankevičiūtė, per 32 minutes pelniusi 17 taškų (1/4 dvit., 5/13 trit.). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 9 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose taip pat išsiskyrė Eglė Jucevičiūtė, kurios sąskaitoje per 23 minutes buvo 16 taškų (5/6 dvit., 6/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 31 naudingumo balas.

Akmenės komandai Ugnė Birontaitė per 39 minutes pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 14 naudingumo balų.

„Patriots“: Liveta Novogreckytė 14 (4/10 dvit., 1/7 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Diana Balužytė 11 (4/15 dvit.), Ugnė Birontaitė 7 (12 atk. kam.).

„7bet“: Vakarė Stankevičiūtė 17 (5/13 trit., 5 rez. perd.), Eglė Jucevičiūtė 16 (5/6 dvit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam., 3 blok., 31 naud.), Dovilė Lukavičiūtė 15 (3/8 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Ieva Marija Černiauskaitė (5/9 dvit., 4 rez. perd.) ir Indrė Sventickienė (5/9 dvit., 6 atk. kam.) po 13.