Įspūdingu spurtu sugrįžusios klaipėdietės dramatiškai krito prieš „Aistes-LSMU“

2022-01-19 17:57

Dramatišką pergalę Baltijos moterų lygoje iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (7-6), kurios išvykoje 75:72 (18:16, 17:12, 19:21, 21:23) parklupdė Klaipėdos „Neptūno“ (9-3). krepšininkes.

Fotogalerija

Trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą savo rankose laikė kaunietės, kurios turėjo 8 taškų pranašumą (48:49).

Tačiau šeimininkės pademonstravo charakterį – atsakė galinga atkarpa 24:10 ir likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos po Maisos Pereiros Dias dvitaškio įgijo 6 taškų persvarą (64:58).

Paskutinės minutės priminė tikrą nervų karą. Po Ligitos Tamutytės dvitaškio likus 2 minutėms klaipėdietės dar turėjo trapų pranašumą (70:68), tačiau tuomet prabudo „Aistės-LSMU“, kurios smogė serija 6:0 ir po Deimantės Žukaitės baudos metimo įgijo 4 taškų pranašumą (74:70).

Paskutinis L. Tamutytės dvitaškis negelbėjo ir pergalę Klaipėdoje šventė viešnios iš Kauno.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Martyna Petrėnaitė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

M. Petrėnaitei puikiai talkino Gintarė Paulauskaitė, per 37 minutes pelniusi 18 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai M. Pereira Dias per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas“: Maisa Pereira Dias 16 (5/7 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Agnė Černeckytė 13 (4/6 dvit., 0/5 trit., 5/7 baud.), Dalia Donskichytė (4/11 dvit., 1/7 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ligita Tamutytė (5/10 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Savannah Plentovich 10 (2/6 trit., 8 atk. kam.), Dominyka Paliulytė 7.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė (5/5 dvit., 5/6 baud., 27 naud.) ir Gintarė Paulauskaitė (6/7 dvit., 5 atk. kam., 2 blok., 4 kld.) po 18, Deimantė Žukaitė 12 (4/10 dvit., 1/9 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Urtė Slavickaitė (2/5 trit.) ir Greta Stašelienė (2/6 trit.) po 10.