Po pertraukos užstrigusios „Aistės-LSMU“ patyrė nesėkmę Latvijoje

Pralaimėjimą Baltijos čempionate patyrė Kauno „Aistės-LSMU“ (7-7).

35
4
83%
5/6

Lauryno Dulinsko auklėtinės išvykoje 76:96 (19:21, 26:27, 19:28, 12:20) nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ (10-3) ekipai.

Du kėlinius abi komandos žengė koja kojon ir po 20 minučių šeimininkės turėjo vieno metimo pranašumą (48:45).

Visgi po pertraukos Liepojos ekipa perlaužė rungtynes, po trijų ketvirčių turėjo dviženklį pranašumą (76:64), o spurtas 10:2 likus 5 minutėms sukrovė latvėms 20 taškų persvarą (88:68).

Antrąją mačo dalį „Aistės-LSMU“ pralaimėjo 31:48.

Nuo pralaimėjimo kauniečių neišgelbėjo Gintarė Paulauskaitė, kuri per 33,5 minutės surinko 17 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 8 atkovotus bei 5 prarastus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 blokus ir 20 naudingumo balų.

„Liepaja/LSSS“: Maiara Pereira Dias (11 atk. kam.) ir Raivita Korenika (17 atk. kam.) po 20, Ance Aiszila 19.

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė (8 atk. kam., 5 per. kam.) ir Urtė Slavickaitė (5 atk. kam.) po 17, Deimantė Žukaitė 12 (6 rez. perd.), Neda Pliatkutė ir Martyna Pertėnaitė po 10.