LCC tarptautinis universitetas Baltijos čempionate suklupo prieš latves

2022-02-05 20:30
Nuotr.: LCC
Nuotr. LCC

Baltijos čempionate dar vieną skaudų pralaimėjimą patyrė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto atstovės (0-15).

3

Lietuvės namuose 40:71 (8:22, 11:13, 14:22, 7:14) pralaimėjo prieš Rygos „Stradina Universitate“ (7-6).

Nuo pat rungtynių pradžios Rygos ekipa diktavo žaidimo ritmą ir jau po 6 minučių latvės turėjo dviženklę persvarą (13:3), o prieš ilgąją pertrauką ji išaugo iki 19 taškų (35:16).

Antroje rungtynių pusėje Rygos komanda toliau tolo (60:33), o klaipėdietės rimčiau nepasipriešino.

Klaipėdos komandai Kateryna Dike per 28 minutes pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Marta Leimane, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Enija Viksne, per 26 minutes pelniusi 13 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

LCC tarptautinis universitetas: Laurita Jurčiūtė 14 (1/7 dvit., 3/8 trit., 6 kld.), Kateryna Chikaodiri Dike 11 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Gustė Drakšaitė 8.

„Stradina Universitate““: Enija Viksne (2/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.) ir Marta Leimane po 13, Luize Šepte 11 (5/10 dvit., 7 atk. kam.), Elina Sičeva 9 (6 atk. kam., 5 kld.), Mara Mote 7 (4 rez. perd.).