„Huawei Moterų lygos“ B divizione puikiai debiutavo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ auklėtinė Audronė Zdanevičiūtė.

29
67%
4/6
7

A. Zdanevičiūtės vedama Vilniaus „Svaja“ (10-3) iškovojo 10 pergalę B divizione.

Vilniaus klubas išvykoje 90:63 (21:13, 31:24, 19:13, 19:13) įveikė Panevėžio „Naftėną-R.Sargūno SG-SC“ (3-8).

A. Zdanevičiūtė atsigavo po traumos ir jai buvo suteikta dviguba licencija rungtyniauti A ir B divizionuose.

18-metė gynėja per 29 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 3/8 trit., 2/4 baudų). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose taip pat išsiskyrė Vitalija Miežytė, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Panevėžio komandai Austėja Rauckytė per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

„Naftėnas-SC“: Austėja Rauckytė 12 (5/8 dvit., 4 rez. perd., 5 kld.), Gabrielė Grauslytė 11 (3/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Julita Bungaitė , Samanta Motužytė ir Brigita Kontenytė po 8.

„Svaja“: Audronė Zdanevičiūtė 25 (7/10 dvit., 3/8 trit., 6 per. kam., 4 kld.), Vitalija Miežytė 18 (4/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 29 naud.), Sandra Linkevičienė 14 (6/13 dvit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud.), Vita Kuktienė 13 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandra Valančienė 9 (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).